Aquadoodle kreslenie vodou

Zobrazené produkty

O nás

Tomy - Aquadoodle maľovanie vodou

Nové

Kreslenie bez škvŕn len s čistou vodou. Svetový patent - jedinečná hračka.  Veľká podložka pre maľovanie. Úžasne jednoduchý spôsob ktorý pomáha deťom objavovať predstavy ich vlastnej fantázie slúži ako pomôcka na písanie prvých písmen a čísiel...

Viac detailov

35,99 €

3 ks

skladom

Oznam

Milí zákazníci,  od 17 - 25.1.2018 bude u nás prebiehať inventúra. Počas týchto dní nebudeme vybavovať žiadne objednávky.

Vopred ďakujeme za Vaše pochopenie a ospravedlňujeme sa za akékoľvek prípadné komplikácie.
 
S pozdravom, 

tím Bombahracky.sk

    Tomy - Aquadoodle maľovanie vodou

    Aqua Draw maľovanie vodou od 18 mesiacov - nikdy nekončiaca zábava - jedna z najlepších noviniek pre deti ktoré radi kreslia a učia sa písať. Maľovanie perom/fixkou naplnenou vodou - na magickú podložku - bez neporiadku a špiny... Podložka postupne schne a dá sa opäť použiť. Na magickej podložke sú po okrajoch predkreslené číslá a písmená abecedy. Deti môžu odhalovať skryté obrázky jednoduchým vyplnením perom Aquadraw. Perfektná zábava fotografií okolo hrany pomáhajú s učením základných ťahov písania písmena čísiel. Dovoľte malým rukám vytvoriť vlastné majstrovské diela a ako obraz zaschne, možete sa pripraviť na ďalšiu tvorbu! V sade je dodávané pero - ktoré stačí naplniť vodou zakaždým keď sa minie... Bez neporiadku bez kriku len s vodou...Úžasne jednoduchý spôsob ktorý pomáha deťom objavovať predstavy ich vlastnej fantázie slúži ako pomôcka na písanie prvých písmeniek... Najjednoduchší spôsob ako ušetriť steny od prvých kresieb našich detí :o) Vhodné pre deti od 18. mesiacov. Balenie obsahuje : 1 x podložku s rozmermi : 75 x 75 cm 1 x fixku na vodu.


     

ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Košík 0 Product Produkty (prázdne)    

Žiadne produkty

Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Nové produkty

Najpredávanješie produkty