BABY Born

Zobrazené produkty

O nás

Zľavnené produkty

Baby Born Interaktívna bábika víla 43 cm

Nové

Interaktívne BABY born Špeciálna edícia – víla: bábika so šatami, krídlami, čelenkou, náhrdelníkom a topánočkami. Súčasťou je veľa doplnkov: dva náramky, náhrdelník, mištička s lyžičkou, fľaštička s uzáverom, jedna porcia kaše pre BABY born ®, nočník a cumlík.

Viac detailov

56,99 €

-3,00 €

59,99 €

2 ks

skladom

  Baby Born Interaktívna bábika víla 43 cm

  Novej víle Bábike BABY born® to tak sluší v naberaných šatôčkach z jemnej látky. Šatôčky sú ozdobené trblietavou potlačou motýľa a draka a dlhou fialovou stuhou. Vílie krídelká sa blyštia ako hviezdičky na nebi. Celý model zakončujú praktické legíny, čelenka a balerínky do farby. Čerešničkou na torte je náhrdelník s dráčikom.

  BABY born ® Víla si so sebou do Sveta rozprávok prináša aj 11 doplnkov, ktoré podporujú jej deväť obľúbených funkcií: vie piť vodu z fľaše a jesť svoju špeciálnu kašičku, po napití sa počúra do plienky, dokáže používať aj nočník – po stlačení pupku sa buď vykaká alebo vyciká, má pohyblivé končatiny a vie otáčať hlavou, rada sa kúpe, roní slzy a po položení na chrbát zavrie oči.

  Má deväť životných funkcií.
  Rozmanitá „hra na“ s bábikou BABY born® povzbudzuje predstavivosť a je dokázané, že podporuje vývoj sociálnych zručností a hodnôt ako je zodpovednosť, komunikácia a empatia
  Funguje bez batérií.

  Interaktívne BABY born ® Špeciálna edícia – víla: bábika so šatami, krídlami, čelenkou, náhrdelníkom a topánočkami. Súčasťou je veľa doplnkov: dva náramky, náhrdelník, mištička s lyžičkou, fľaštička s uzáverom, jedna porcia kaše pre BABY born ®, nočník a cumlík.

  Určené pre deti od 3 rokov

ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Košík 0 Product Produkty (prázdne)    

Žiadne produkty

Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Nové produkty

Najpredávanješie produkty