Fisher Price

Zobrazené produkty

O nás

Balónková sopka Fisher Price

Nové

Balóniková sopka Fisher Price podporuje fyzický vývoj dieťaťa, vďaka svojej zábavnosti totiž núti dieťa vstať a vydržať vo zvislej polohe, ale tiež stimuluje pohyb. Táto opora povzbudzuje dieťa k fyzickému rozvoju a odmení ho, keď sa pritiahne, postaví a chodí.

Viac detailov

44,99 €

3 ks

skladom

Oznam

Milí zákazníci,  od 17 - 25.1.2018 bude u nás prebiehať inventúra. Počas týchto dní nebudeme vybavovať žiadne objednávky.

Vopred ďakujeme za Vaše pochopenie a ospravedlňujeme sa za akékoľvek prípadné komplikácie.
 
S pozdravom, 

tím Bombahracky.sk

    Balóniková sopka Fisher Price


    Balóniková sopka Fisher Price podporuje fyzický vývoj dieťaťa, vďaka svojej zábavnosti totiž núti dieťa vstať a vydržať vo zvislej polohe, ale tiež stimuluje pohyb. Táto opora povzbudzuje dieťa k fyzickému rozvoju a odmení ho, keď sa pritiahne, postaví a chodí. Dieťa môže naplniť stred 6 farebnými loptičkami, a keď udrie do otočnej gule hore alebo do veselej postavičky uprostred, aktivuje veľkú erupciu, " v nádherný viacfarebný vodotrysk lôpt. Skotúľa sa po rampe a po stupienkoch. Veľa zábavy dieťa núti neustále plniť stred hračky. Farebné svetla a energická hudba povzbudzujú dieťa k opakovaniu činnosti. Vďaka dobre viditeľným madlám sa dieťa ľahko postaví a dosiahne do stredu.

    Potrebné sú 4 AA (LR6) 1,5 V

    Vek: 6m +

ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Košík 0 Product Produkty (prázdne)    

Žiadne produkty

Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Nové produkty

Najpredávanješie produkty