Hračky pre CHLAPCOV

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

O nás

Zľavnené produkty

PlayBIG Bob staviteľ stavenisko - stavebnica

Nové

Kocky PlayBIG su kompaktne s lego Duplo. PlayBIG Bob Staviteľ stavebnica je zábavna hra, ktorá je špeciálne prispôsobená potrebám malých detí. Zahrajte sa a podporujte motorické schopnosti, zručnosť a tvorivosť u detí.

Viac detailov

44,99 €

Tento produkt už nie je dostupný

  PlayBIG Bob staviteľ stavenisko - stavebnica

  "Myslíš, že to stihneme?" "Áno!" "Zvládneme to!" Kričia fanúšikovia Boba. 

  Lebo s týmto veľkým staveniskom s 96 dielikmi môžu deti od 2 do 5 rokov priložiť ruku k dielu a spoločne s Bob staviteľom a jeho priateľmi stavať. Pre Bobov tím nie je žiadna úloha príliš náročná. Stavenisko z obľúbenej rozprávky má pohyblivú bránu, veľký kontajner, satelitný prijímač a veľa ďalšieho. Okrem figúrky Boba je v sade tiež Béďa s prednou lyžicou a vysokozdvižný vozík. 

  S kvalitnou BIG-Bloxx sadou od BIG, známeho výrobcu BIG-Bobby-Car, sa deti stanú členom tímu Bořka staviteľa a jeho priateľov Julča, ludia, Bédi a Maxa a spolu s týmito hrdinami zvládnu stálej nové stavebné projekty. S každou sadou je možná hrať sa samostatne, skombinovaná s ostatnými vytvorí veľký svet plný obľúbených seriálových hrdinov. Figúrka a vozidlá sú detailne spracované a opatrené skvelými funkciami. Všetky sady sú vyrobené podľa predlohy originálneho seriálu a umožňujú deťom napínavé hranie podľa obľúbených scénok. BIG-Bloxx kocky je možné stavať s ostatnými prvkami. 

  Podrobnosti:

  • Obsah: 96 dielov
  • Kompatibilné so známymi kockami
  • Vysokozdvižný vozík s pohyblivý zdvihákom
  • Vek: od 2 - 5 rokov

  Určené pre deti od 18 mesiacov

   

ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Košík 0 Product Produkty (prázdne)    

Žiadne produkty

Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Nové produkty

Najpredávanejšie produkty