Hračky pre DIEVČATÁ

Zobrazené produkty

O nás

Zľavnené produkty

Interaktívna Baby Born víla 824191

Nové

Bábika BABY born ® Má deväť životných funkcií Rozmanitá "hra na" s bábikou BABY born ® povzbudzuje predstavivosť a je dokázané, že podporuje vývoj sociálnych zručností a hodnôt.

Viac detailov

58,99 €

-7,00 €

65,99 €

2 ks

skladom

  Interaktívna Baby Born víla 824191

  Skrotiť si draka nie je vo svete rozprávok žiadny problém. Keď drak práve nemá dobrú náladu, napríklad preto, že mu niekto zjedol všetky jeho obľúbené sušienky alebo mu niekto spí v jeho machové postieľke, stačí, aby sa pozrel na BABY born ® Vílu, a zlá nálada je hneď preč!
  BABY born ® to tak sluší v naberaných šatôčkach z jemnej látky. Šatôčky sú ozdobené trblietavými potlače motýľa a draka a dlhou fialovou stuhou. Vílie krídelká sa blyští ako hviezdičky na nebi. Celý model zakončujú praktické legíny, čelenka a balerínky do farby. Čerešničkou na torte je náhrdelník s dráčikom.
  BABY born ® Víla je v Svete rozprávok miláčikom všetkých drakov - preto jej dovoľujú na nich jazdiť. BABY born ® Víla si so sebou do Sveta rozprávok prináša aj 11 doplnkov, ktoré podporujú jej deväť obľúbených funkcií.
  • Bábika BABY born ®
  • Má deväť životných funkcií
  • Rozmanitá "hra na" s bábikou BABY born ® povzbudzuje predstavivosť a je dokázané, že podporuje vývoj sociálnych zručností a hodnôt ako je zodpovednosť, komunikácia a empatia
  • Funguje bez batérií

  Interaktívne BABY born ® Špeciálna edícia - víla: bábika s šaty, krídlami, čelenkou, náhrdelníkom a topánočkami. Súčasťou je veľa doplnkov: dva náramky, náhrdelník, mištička s lyžičkou, fľaštička s uzáverom, jedna porcia kaša pre BABY born ®, nočník a cumlík.

  Určené pre deti od 3 rokov

ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Košík 0 Product Produkty (prázdne)    

Žiadne produkty

Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Nové produkty

Najpredávanješie produkty