Kolotoče nad postieľku

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

O nás

Tiny Love Hudobný kolotoč princezná

Nové

Hudobní pestrofarebný kolotoč s odnímateľným hudobným prehrávačom pre utíšenie i zabavenie Vašej malej princeznej v postieľke. Kolotoč s nočným svetielkom ponúka na výber až 18 rôzných melódií v 6 rozličných kategóriách v celkovej dĺžke 40 minút.

Viac detailov

59,99 €

-10,00 €

69,99 €

Dostupnosť: 2 - 5 dní

    Tiny Love Hudobný kolotoč princezná 

    Hudobní pestrofarebný kolotoč s odnímateľným hudobným prehrávačom pre utíšenie i zabavenie Vašej malej princeznej v postieľke. Kolotoč s nočným svetielkom ponúka na výber až 18 rôzných melódií v 6 rozličných kategóriách v celkovej dĺžke 40 minút. Na výber sú rôzne hudobné kombinácie. Od 5 mesiacov je možné používať hudobní box samostatne ako prenosný prehrávač.Tiny Love je kolotoč, ktorý rastie s Vaším dieťatkom. Od kolotoča nad postieľkou až po prvý samostatný pohyb dieťatka a jeho hru s prenosnou hracou skrinkou. Možnosť nastavenia hlasitosti hudby, prehrávač má jedinečný dizajn s dvomi reproduktormi zvuku.

    Pustite si jedinečné zvuky, ktoré sú vhodné pre Vášho novorodenca. Výskum ukázal, že tieto relaxačné melódie upokojujú novorodenca, pretože im pripomína zvuky, ktoré počuli v maternici. Zoznámte svoje dieťatko so svetom melódií tak skoro, ako je to len možné. Kolotoč tiež pomáha stimulovať a rozvíjať zmysly bábätka.

    Určené pre deti od narodenia

ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Košík 0 Product Produkty (prázdne)    

Žiadne produkty

Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Nové produkty

Najpredávanejšie produkty