Kuchynka a profesie

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

O nás

Zľavnené produkty

Smoby Tefal Kuchynka s ľadom a grilom

Nové

Staň sa skutočným šéfkuchárom! Táto kuchynka šéfkuchára Tefal ťa určite nesklame! Ak by si potreboval/a pomocníka do kuchyne, tak sa v nej aj dvaja kľudne zmestíte.

Viac detailov

129,99 €

2 ks

skladom

    Smoby  Tefal Kuchynka s ľadom a grilom 

    Staň sa skutočným šéfkuchárom! Táto kuchynka šéfkuchára Tefal ťa určite nesklame! Kuchynka s magickými bublinkami je unikátna a inovatívna detská kuchynka s výnimočným dizajnom a krásnymi doplnkami. Má množstvo doplnkov a funkcií, ktoré ju robia jedinečnou. 

    Magickou funkciou detskej kuchynky je bublinkujúca nádoba, ktorá napodobňuje var. Po položení na sporák a naliatí vody vypúšťa realistické bublinky. Detská kuchynka obsahuje spolu až 44 doplnkov. Medzi nich patrí panvica na otáčanie palaciniek, ktorá premení každého malého kuchára či kuchárku na gurmánskeho majstra. K doplnkom ďalej patria príbory, tanieriky, replika noža, naberačky, soľnička a korenička, kečup a majonéza, tlakový hrniec s pokrievkou, fľaša mlieka, poháriky s podstavcami. Detská kuchynka obsahuje tiež veľa napodobenín jedla ako sú párky, kurča, vajíčko, koláčiky, mrkva a placky na pečenie. Súčasťou doplnkov sú aj kocky ľadu, ktoré deťom pri hre vypadnú priamo z dávkovaču ľadu. Medzi jedinečné doplnky tejto kuchynky patrí zabudovaný espresso kávovar s náhradnými kapsulami rôznych príchutí. 

    Celková dĺžka detskej kuchynky je 115 cm a jej rozmery sú 115*41*93 cm a jej výška je 93 cm.

    Určené pre deti od 3 rokov

ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Košík 0 Product Produkty (prázdne)    

Žiadne produkty

Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Nové produkty

Najpredávanejšie produkty