Potreby na kŕmenie

Zobrazené produkty

O nás

Znížená cena! Avent Novorodenecká štartovacia sada Zobraziť väčšie

Avent Novorodenecká štartovacia sada

Nové

Ideálny darček pre čerstvé maminy a ich bábätka.

Viac detailov

19,99 €

-10,00 €

29,99 €

2 ks

skladom

  Avent Novorodenecká štartovacia sada 

  Ideálny darček pre čerstvé maminy a ich bábätka. 
  Obsah:
  2 dojčenské fľaštičky (260 ml)
  2 dojčenské fľaštičky (125 ml)
  6 novorodeneckých cumlíkov
  Novorodenecký cumlík
  Kefka na fľaše a cumlíky

  Používaním dojčenských fliaš AVENT s jedinečným patentovaným silikónovým cumlíkom s ventilom predchádzate prehĺtnutiu vzduchu počas kŕmenia a znižujete pravdepodobnosť vzniku koliky.

  Tvar flaštičky zaisťuje vysokú stabilitu a pohodlné držanie. Široké hrdlo uľahčuje plnenie fľaštičky a jej čistenie. Priehľadná presná stupnica pomôže určiť, koľko vaše dieťa vypilo. Viečko tesne prilieha k cumlíku, takže pri premiešávaní stravy alebo cestovaní nedochádza k vylievaniu obsahu fľaštičky.

  Široký tvar mäkkého cumlíku núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.

  Klinické pokusy prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľaštičkami AVENT trpeli menej kolikami a po prebúdení boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš.

  Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtnutia vzduchu.

  Výrobca Avent

  Určené pre deti od narodenia

   

ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Košík 0 Product Produkty (prázdne)    

Žiadne produkty

Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Nové produkty

Najpredávanješie produkty