Smoby hračky

Zobrazené produkty

O nás

SMOBY Planes pracovný stôl 75 cm

Nové

Pracovný stôl Planes je novinka tohto roku, krásny kvalitný stôl s pracovným náradím a s motívom obľúbenej Disney rozprávky má 20 doplnkov.

Viac detailov

59,99 €

Dostupnosť: 2 dni

Oznam

Milí zákazníci,  od 17 - 25.1.2018 bude u nás prebiehať inventúra. Počas týchto dní nebudeme vybavovať žiadne objednávky.

Vopred ďakujeme za Vaše pochopenie a ospravedlňujeme sa za akékoľvek prípadné komplikácie.
 
S pozdravom, 

tím Bombahracky.sk

    SMOBY Planes pracovný stôl 75 cm

    Pracovný stôl Planes je novinka tohto roku, krásny kvalitný stôl s pracovným náradím a s motívom obľúbenej Disney rozprávky má 20 doplnkov. Stôl je 75 cm vysoký, 49 cm dlhý a 27 cm šíroký, má oranžovo-šedé farby s bledomodrými doplnkami, ktorý celý stolík veľmi oživia. Lietadlo Dusty sa pomocou priloženého mechanického šrobováka dá rozobrať na 12 častí a opäť poskladať. Ku stolíku patrí aj mechanická vŕtačka, ktorá sa poháňa stláčaním tlačítka a ľahko sa s ním pracuje. Šrobovák, kľúč , kliešte a 5 šróbov sú nevyhnutnou výbavou pre malého kutila. na povrchu pracovnej dosky je pristávacia plocha pre lietadielko a zboku rôzne navigačné prístroje. Nad letiskom na stene sú úchyty na odkladanie pracovného náradia a pod doskou je polička na odkladanie náhradných dielov a hračiek. Táto detská hračka rozvíja manuálnu zručnosť, predstavivosť a presnosť, a čiastočne zaučí do tajov letectva a navigácie, poriadku a koncentrácií. Vhodné pre deti od 3 rokov.

ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Košík 0 Product Produkty (prázdne)    

Žiadne produkty

Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Nové produkty

Najpredávanješie produkty