Bábiky pre dievčatá

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

O nás

Zľavnené produkty

Baby Born Interaktívna bábika 2018

Nové

Baby Born Interaktívna bábika 43 cm s doplnkami. Bábika pije zo svojej fľaštičky, ciká a kaká do plienok, jej svoju špeciálnu kašičku, chodí na nočník, vie roniť slzy, môže sa kúpať a tiež zatvára oči.

Viac detailov

28.9

52,99 €

-7,00 €

59,99 €

Dostupnosť: 2 - 8 dní

    Baby Born Interaktívna bábika 2018

    Bábika - dievčatko, vo veľkosti 43 cm s mechanickými funkciami, ktoré fungujú bez použitia batérií! Bábika roní slzy (po stištění hrudi), pije vodu z fľaštičky, je špeciálnu kašičku, kaká, zatvára oči, má novo riešenú pohyblivosť kĺbov, pre ľahké obliekanie. Má novo riešené telíčko z príjemného materiálu a ukrytý pupček pod "kožou". Bábika je vodotesná je možné ju kúpať. Súčasťou balenia je veľa doplnkov: Bodýčko, čiapočka, tanierik s lyžičkou, porcie kašičky, fľaštička, nočník, plienka, cumlík so sponkou, rodný list, náramok priateľstva pre bábiku a jej malú mamičku.

    Keď je smutná a keď ju jemne zmáčkneš na hrudníku, roní obrovské bábikovský slzy. Možno ale plače, pretože potrebuje na toaletu? Stlačíš Ak tlačidlo dômyselne ukryté pod pupkom, vyciká sa a vykaká. BABY born je tiež malá potápka, ktorá sa rada strieka vo vani. A akonáhle sa unaví, polož ju na chrbát, BABY born zatvorí očká a zaspí. Základná sada obsahuje ružové detské Bodýčko a čiapočku s roztomilýma ušami. Súčasťou balenia je nočník, plienka, tanier s lyžičkou, porcie kašičky, fľaštička, cumlík so sponkou, rodný list pre bábiku a náramky priateľstva.

    Určené pre deti od 3 rokov

ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Košík 0 Product Produkty (prázdne)    

Žiadne produkty

Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Nové produkty

Najpredávanejšie produkty