Chodítka a odrážadla

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

O nás

Zľavnené produkty

Disney odrážadlo Mickey Mouse

Nové

Hračka pre malých fanúšikov obľúbenej kreslenej postavičky Mickey Mouse. Bezpečné a stabilné vozidlo zaistí zábavu pre vaše dieťa.

Viac detailov

28.9

43,99 €

3 ks

skladom

    Disney odrážadlo Mickey Mouse

    Hračka pre malých fanúšikov obľúbenej kreslenej postavičky Mickey Mouse. Bezpečné a stabilné vozidlo zaistí zábavu pre vaše dieťa. Odrážadlo poslúži ako opora pri prvých krokoch, vzadu je vybavený pohodlnou rukoväťou pre menšie deti. Malý šofér je super rýchly ! Stabilné a veľmi bezpečné vozidlo pre prvé krôčiky, odolná konštrukcia zaisťuje dlhú životnosť.

    Detské odrážadlo je vyhotovené vo veselých farbách, ktoré rozveselia deň každému dieťaťu od 12 mesiacov. Vaša dcérka alebo synček sa môže bez obáv premávať hore-dole a popritom si užívať všetky zvukové a svetelné efekty.

    Odrážadlo pre deti je ako skutočné autíčko a vydáva zvuky a svieti smerovka napravo a naľavo. Dieťa sa zabaví s multifunkčným volantom a prednou časťou odrážadla kde nájde mnoho skvelých tlačítiek ktoré vydávajú zvuky a alebo svietia. Súčasťou detského odrážadla sú aj priložené batérie. Jazda na detskom odrážadle je pre deti prínosná. Dieťa má k dispozícii opierku chrbátika, ktorá mu pomôže k bezpečnej jazde. Dieťa si zlepšuje jemnú motoriku a pohybové zručnosti.


    Vek: od 12 mesiacov

ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Košík 0 Product Produkty (prázdne)    

Žiadne produkty

Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Nové produkty

Najpredávanejšie produkty