Kategórie

Disney odrážadlo Mickey Mouse

43,99 €

Hračka pre malých fanúšikov obľúbenej kreslenej postavičky Mickey Mouse. Bezpečné a stabilné vozidlo zaistí zábavu pre vaše dieťa.

Množstvo
skladom

 

15 rokov na trhu

 

Rýchle doručenie tovaru

 

Vrátenie tovaru do 14 dní

Disney odrážadlo Mickey Mouse

Hračka pre malých fanúšikov obľúbenej kreslenej postavičky Mickey Mouse. Bezpečné a stabilné vozidlo zaistí zábavu pre vaše dieťa. Odrážadlo poslúži ako opora pri prvých krokoch, vzadu je vybavený pohodlnou rukoväťou pre menšie deti. Malý šofér je super rýchly ! Stabilné a veľmi bezpečné vozidlo pre prvé krôčiky, odolná konštrukcia zaisťuje dlhú životnosť.

Detské odrážadlo je vyhotovené vo veselých farbách, ktoré rozveselia deň každému dieťaťu od 12 mesiacov. Vaša dcérka alebo synček sa môže bez obáv premávať hore-dole a popritom si užívať všetky zvukové a svetelné efekty.

Odrážadlo pre deti je ako skutočné autíčko a vydáva zvuky a svieti smerovka napravo a naľavo. Dieťa sa zabaví s multifunkčným volantom a prednou časťou odrážadla kde nájde mnoho skvelých tlačítiek ktoré vydávajú zvuky a alebo svietia. Súčasťou detského odrážadla sú aj priložené batérie. Jazda na detskom odrážadle je pre deti prínosná. Dieťa má k dispozícii opierku chrbátika, ktorá mu pomôže k bezpečnej jazde. Dieťa si zlepšuje jemnú motoriku a pohybové zručnosti.


Vek: od 12 mesiacov

2 položky

Špecifické referencie