Hracie deky a hrazdičky

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

O nás

Zľavnené produkty

FISHER PRICE Aktívna deka s rybičkami

Nové

Prenosná hracia deka Fisher Price prebúdza vizuálne vnímanie dieťatka, pomáha rozvoju jeho schopnostiam a pobaví ho mnohými aktivitami. 

Viac detailov

28.9

44,99 €

2 ks

skladom

  FISHER PRICE Aktívna deka s rybičkami

  Mäkká hracia deka Fisher Price prebúdza vizuálne vnímanie dieťatka, pomáha rozvoju jeho schopnostiam a pobaví ho mnohými aktivitami.  Značka Fisher-Price je garanciou, že hračka je vysokokvalitný produkt špeciálne navrhnutý pre batoľatá. Toto balenie obsahuje hrací koberec, ktorý môže byť používaný deťmi od narodenia. Koberec je zdobený faunou oceánov a poskytuje pohodlné mäkké lôžko pre deti. K dispozícii je tiež rám, čo je možné postaviť nad koberec, čo ponúka skvelú príležitosť zavesiť tri hračky nad najmenších a motivovať ich k pohybu.

  S prenosnou dekou Fisher-Price® sa vaše dieťa môže ponoriť do zábavy na brušku doma alebo na cestách. Táto pohodlná deka v plnej veľkosti má hernú podložku s motívom oceán a dve ľahké oblúky, ktoré môžete ľahko zložiť a vložiť do vrecka na plienky alebo vrecka na kočík! Štyri rozkošné hračky morské živočíchy povzbudzujú vášho malého prieskumníka.

  Tam, kde prichádza vývoj do hry 

  Senzorické: Rôzne textúry a zvuky zapájajú a vzrušujú rozvíjajúce sa hmatové a sluchové schopnosti vášho dieťaťa.

  Hrubý motor: Morskí kamaráti nad hlavou povzbudzujú vaše dieťa, aby siahalo po hračkách a objavovalo ich, čo pomáha posilňovať ich hrubé motorické schopnosti.

  Bezpečnosť a šťastie: Dajte svojmu dieťaťu miesto na hranie so svojimi obľúbenými morskými kamarátmi, nech už idú kamkoľvek, pomôže dieťaťu cítiť sa pohodlne a šťastne.

  • Prenosná telocvičňa pre deti od oceánu od narodenia +
  • Celotelová detská posilňovňa sa ľahko sklopí na kompaktnú veľkosť
  • 3 priviazané hračky: ponorka hrkálka, chrumkavá chobotnica, rybí klaun
  • 1 odnímateľná hračka Crab Teether
  • Deka sa dá prať v práčke

  Určené pre deti od narodenia

ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Košík 0 Product Produkty (prázdne)    

Žiadne produkty

Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Nové produkty

Najpredávanejšie produkty