Úvodná stránka

Úvodná stránka

Left Banner

Left Banner1

Fisher Price čajová súprava ANJ

32,99 €

Váš malý milovník čaju bude mať radosť z tejto rozkošnej, interaktívnej čajovej súpravy. S 10 hracími dielikmi, vrátane „magickej“ svietiacej čajovej kanvice, tlačidla s hudobným čajovým vrecúškom, 5 „pochúťkami“ na hranie puzzle a viac ako 30 pesničkami.

Množstvo
skladom

Fisher Price rozprávajuci čajový set

Je čas na extra sladký čaj s čajovou súpravou Laugh & Learn Sweet Manners a jej magickou, svietiacou čajovou kanvicou. Keď batoľatá „nalievajú“ čaj, hubica sa rozsvieti a hrá zábavné piesne, zvuky a ďalšie! Stlačte tlačidlo čajového vrecúška pre ešte zábavnejšie piesne a svetlá! A s dvoma šálkami čaju, cukrovou misou a podnosom plným „pochúťok na puzzle“ je táto rozkošná čajová súprava ideálna na zdieľanie miesta na hranie s priateľom – predstaví vášho malého stravníka mravom. Čajová súprava navyše obsahuje tri úrovne Smart Stages s rôznymi pesničkami, zvukmi a frázami, takže zábava s učením môže pokračovať, keď vaše dieťa rastie! Kde vstupuje do hry rozvoj; Akademici: Spievané piesne a frázy učia batoľatá pokročilé tvary, čísla, spôsoby správania a rozšírenú slovnú zásobu. Komunikačné zručnosti: Čaj pre dvoch povzbudzuje deti, aby sa spolu hrali, viesť rozhovory a striedať sa v rozprávaní. Kreativita a predstavivosť: Deti sa zapájajú do raného hrania rolí, keď interagujú s hracími kúskami a „magickým“ čajníkom.

"Čarovný" výlevka čajníka sa rozsvieti, keď batoľatá vylievajú zábavu!

Stlačte tlačidlo hudobného čajového vrecka na kanvici pre viac zábavných svetiel, piesní a zvukov!

10 hracích prvkov;

Usporiadajte 5 tvarových „pochúťok“ na podnos pre pokročilé puzzle hranie.

Viac ako 30 skladieb, zvukov, melódií a fráz pomáha naučiť pokročilé tvary, počítanie a farby, spôsoby a zdieľanie, hranie rolí a ďalšie.
V anglickom jazyku

Pre batoľatá a predškolské deti vo veku 18-36 mesiacov

2222222 položky

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii: