Kategórie

Požiarnik Sam - horská záchranárska stanica

59,99 €

Požiarnik Sam Horská záchranárska stanica Požiarnik Sam, nepoznajúc strach strávi svoje dni s tým, aby zachránil nešťastníkov.

Množstvo
skladom

 

15 rokov na trhu

 

Rýchle doručenie tovaru

 

Vrátenie tovaru do 14 dní

Požiarnik Sam - horská záchranárska stanica

V novej sérii požiarnika Sama a jeho PRIATEĽOV zažijete dobrodružstvo na horskej stanici.

V horskej základni s požiarnikom Sam môže začať horská služba. Na pristávacej Wallaby II (predáva sa samostatne), môže prísť a odísť. Vezmite gondolu Elvis a dostanete sa ešte rýchlejšie k svojej polohe a že nemá absolútne žiadny strach z výšok, preukáže na horolezeckej stene, ktorú vyliezol v jedinom okamihu. Otáčaním po schodoch dosiahne Elvis tiež tajným tunelom Wildfire nadol. Sada obsahuje Elvisa a veľa príslušenstva.
 
Tento super skvelý záchranný horský set môže byť tvojím, s ktorým sa môžeš spustiť do skutočných komplikovaných hier. Horskú záchrannú službu má tentoraz pod kontrolou Elvis, táto figúrka je taktiež súčasťou setu. K dispozícii máš všetky prístroje na zahasenie ohňa a stredobodom záchrannej horskej služby je jeden prístav pre vrtuľník, pod ktorým získal miesto aj terénne vozidlo Sama. Hračka skrýva mnoho vzrušenia, len potlač tlačidlo na prístavnej dráhe na aktiváciu zvukových a svetelných efektov, alebo vyskúšajte tajný tunel a lezeckú stenu! Zobrazený vrtuľník  a terénne vozidlo nie je súčasťou sady. Súprava obsahuje: - Horská stanica so svetlom a zvukom, ktorá vyžaduje baterky - figúrka Elvisa - Rozmery hry: 60x12x40 cm

Horské záchranne centrum s Elvisom 
S tajným tunelom 
So svetlom a zvukom
Batérie 5 x AAA / LR03 už v cene

Odporúčaný vek 5+ rokov

5 položky

Špecifické referencie