Kategórie

Disney Kráska a zviera - tanečná sála

54,99 €

Kráska a Zver je jednou najznámejšou Disney rozprávkou, a teraz si môžeme pozrieť túto krásnu animovanú rozprávku aj v živej hernej verzii. 

Množstvo
3-7 dní

 

15 rokov na trhu

 

Rýchle doručenie tovaru

 

Vrátenie tovaru do 14 dní

Disney Kráska a zviera - tanečná sála 

Žil raz jeden žiarlivý princ. Jedného dňa k nemu zaklopala škaredá stará žena aby si vypýtala ubytovanie, za čo mu ponúka jednu ružu. Princ ružu samozrejme neprijal, a za trest ho stará žena prekliala ba aj ostatných obyvateľov kaštieľa. Keď sa princovi s tvárou príšery podarí niekoho milovať, a ten nájde vzájomnosť pred tým než spadne posledné krídlo ruže, tak sa kliatba prelomí. Každý sa dobre pamätá na rozprávku Kráska a Zver aj na jej príbehy, ktorá sa odohráva okolo čarovnej ruže. Teraz je tu skvelá príležitosť aby ste znova znova zahrali príbehy rozprávky s prekrásnymi figúrkami, ktoré boli mimoriadne detailne vypracované na základe nového filmu.

Stlačte tlačidlo blízko svojho srdca, aby ste mohli hrať milovanú pieseň. "" Príbeh tak starý ako čas. "" Stlačte spínač na postave zvierata a otočte ho a stane sa z neho očarujúci princ. Obráťte hlavu dozadu, aby ste otočili tvár postavy a znova odhalili zviera. Umiestnite dve bábiky na zdobený stojan a posuňte ich cez stôl a pozerajte sa, ako sa tancujú na hudbu. 

Určené pre deti od 3 rokov

Špecifické referencie