Úvodná stránka

Úvodná stránka

Left Banner1

Hama Maxi - kreatívna darčeková sada 900ks

23,99 €

Ideálny darček pre dievčatko. Čo je pekné na zažehľovacích korálkach, je, že môžete vytvárať nekonečné výtvory všetkých tvarov, veľkostí av nádherných farbách.

Množstvo
skladom

Darčekové balenie Hama Maxi obsahuje cca 900 maxi korálok, motýľ a hojdací koník, šablóny motívov, návod a nažehľovací papier, ako aj 2 podpery motívov.

Systém HAMA je ideálny pre celú rodinu. Rozvíja kreativitu dieťaťa pri hre. Žehlenie prebieha až vtedy, keď je dieťa so svojím výtvorom spokojné. S niekoľkými taniermi HAMA a rôznymi farebnými korálkami sa fantázia môže rozbehnúť naplno!

HAMA je štruktúrovaný vzdelávací program, v ktorom sa dôležitosť rôznych prvkov vyvíja spolu s vývojom dieťaťa. Bol navrhnutý tak, aby sprevádzal dieťa od najútlejšieho veku, ktorý sa nemotorne snaží ovládať prsty, až po dospelého, pre ktorého sa „maľovanie s korálkami“ stáva viac tvorivým koníčkom ako učebnou pomôckou.

Navyše je navrhnutý tak, aby si dieťa nemohlo myslieť, že robí niečo iné, len sa hrá! Malé deti potrebujú „trénovať“ oči a ruky. Musí sa naučiť rozpoznávať a spájať farby, uchopovať a umiestňovať malé predmety, rozlišovať tvary svojho prostredia!

Návod

1. Umiestnite korálky, jeden po druhom, na tanier, aby ste vytvorili vzor. Môžete použiť šablóny v brožúrach nápadov alebo sa inšpirovať a vytvoriť si vlastný dizajn.

2. Položte nažehľovací papier na hotový dizajn. Použite žehličku pre domácnosť (bez pary) na roztavenie korálkov dohromady a vytvorte vzor, ​​ktorý drží pohromade. Neustále a rovnomerne posúvajte horúcou žehličkou krúživými pohybmi po žehliacom papieri pri zachovaní ľahkého tlaku. Nikdy nenechávajte žehličku stáť. Rýchlo sa cez nažehľovací papier začne jasne prejavovať farba guľôčok: to je znak toho, že vzor je dostatočne vyžehlený. Perličky neprehrievajte. Dbajte na to, aby ste sa horúcou žehličkou nikdy nedostali na platňu, pretože by to poškodilo kolíky. Ak sa tomu vyhnete, môžete taniere používať znova a znova. Po zažehlení nie sú korálky opätovne použiteľné.

Dôležité: žehlenie musí vykonávať dospelá osoba kvôli vysokej teplote.

Úlohou špeciálneho nažehľovacieho papiera je výlučne zabrániť prilepeniu plastu k žehliacej ploche žehličky. Pri použití nažehľovacieho papiera HAMA máte zaručený dokonalý výsledok.

3. Po pár minútach chladnutia vzor stiahneme z plechu. Najlepšie výsledky dosiahnete umiestnením dizajnu pod plochý, ťažký predmet, napríklad knihu, až kým úplne nevychladne.

Od 3 rokov.

22 položky

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii: