Kategórie

Fisher-Price - Hojdacie a otáčajúce šteniatko

84,99 €

Roztomilé šteniatko rozhýbe jedno- až trojročné deti svojimi skákavými a otočnými pohybmi. Pritom hrá melódie a vydáva veselé zvuky, ktoré dieťa povzbudzujú pri skákaní. 

Množstvo
3 - 8 dní

 

15 rokov na trhu

 

Rýchle doručenie tovaru

 

Vrátenie tovaru do 14 dní

Fisher-Price - Hojdacie a otáčajúce šteniatko

Skákacia zábava pre najmenšie deti! Veselé šteniatko rozhýbe jedno- až trojročné deti svojimi skákavými a otočnými pohybmi. Pritom hrá melódie a vydáva veselé zvuky, ktoré dieťa povzbudzujú pri skákaní. Na rukoväti sú pripevnené figúrky, ktoré poskytujú ďalšie možnosti na hranie a podporujú rozvoj zrakových a hmatových vnemov.

Vďaka stabilnej základni, ľahko uchopiteľným rukovätiam, interaktívnym gombíkom a viacfarebným svetlám, tento stacionárny jazdiaci psík hrá piesne, zvuky a náučné frázy, keď sa vaše dieťa odrazí hore a dole alebo sa točí okolo!  

Hojdacie šteniatko z kolekcie Baby Gymnastics podporí fyzický vývoj vášho dieťatka. zlepšuje súčinnosť ruky a oka, motorické schopnosti a rovnováhu, široká základňa je zárukou dobrej stability, pod valčekom s korálkami je hrací a svetelný prístroj, reagujúci na pohyb dieťatka, naviac, roztočenie valčeka funguje ako booster pre zvuky a melódie, vyžaduje 3AAA batérie.

  • Šteňa hrá hudbu a vzdelávací obsah ako odrazy alebo otočenie dieťaťa o 360 stupňov
  • 2 spôsoby, ako hrať: Režimy učenia a hudby
  • Rozsvietený hrkálkový ovládač, tlačidlá ABC a 123 aktivujú viac piesní a zvukov
  • Ľahko uchopiteľné rukoväte, pevná základňa a pohodlné sedlo pomáhajú dieťaťu pri hraní sa cítiť bezpečne
  • Pre deti od 12 mesiacov, max. hmotnosť (25 kg)

Určené pre deti od 12 do 36 mesiacov

Špecifické referencie