Kolotoče nad postieľku

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

O nás

Zľavnené produkty

Tiny Love kolotoč - Hudobný svet

Nové

Pestrofarebný hudobný kolotoč ponúka svet plný melódií. Tento jedinečný hudobný kolotoč ponúka dieťatku na výber až 18 rôznorodých melódií v 6 rozličných kategóriách. 

Viac detailov

28.9

65,99 €

-4,00 €

69,99 €

2 ks

skladom

  Tiny Love kolotoč - Hudobný svet

  Hudobné kategórie hracej skrinky boli starostlivo vyberané: najskôr prichádzajú veselé melódie, ktoré stimulujú dieťatko, potom nasledujú relaxačné melódie, ktoré pomáhajú dieťatko upokojiť a uspať. Zoznámte svoje dieťatko so svetom melódií tak skoro, ako je to len možné. Nie je to len kopec zábavy, ale tiež skvelá pomôcka, napomáhajúca stimulovať a rozvíjať zmysly dieťatka.

  Tento jedinečný hudobný kolotoč ponúka dieťatku na výber až 18 rôznorodých melódií v 6 rozličných kategóriách. Deti, rovnako ako ich rodičov, určite poteší široká paleta hudobných kombinácií, ktorú hračka ponúka na výber. A keď dieťatko povyrastie, odnímateľná mobilná hracia skrinka sa stane jeho veselým hudobným spoločníkom, kamkoľvek sa pohne.

  Prvá detská hudobná skrinka s neuveriteľným množstvom melódií ponúka 6 rôznych hudobných kategórií s až 18 rozličnými melodickými motívmi.

  Rastie s dieťatkom – od kolotoča nad postieľkou až po prvý samostatný pohyb dieťatka a jeho hru s prenosnou hracou skrinkou

  Jedinečný dizajn s dvomi vysokokvalitnými reproduktormi zvuku.

  Upokojujúce nočné svetielko na skrinke

  Až 40 minút nepretržitej rôznorodej hudby

  6 rôznych hudobných kategórií s 18 rozmanitými melódiami

  Určené pre deti od narodenia

   

   

ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Košík 0 Product Produkty (prázdne)    

Žiadne produkty

Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Nové produkty

Najpredávanejšie produkty