Kategórie

Fisher Price Little People Veľké parkovacie mesto

59,99 €

Nové veľké parkovacie mesto od Fisher Price Little people.  Obsahuje Little people autíčka, ktore su navrhnute tak, aby boli ľahko uchopitelne detskými ručičkami.  Parkovacie mesto vysovke 61 cm stojí na dvoch veľkých kolajniciach, ktoré zároveň služía i ako výjazd z mesta. 

Množstvo
Vypredané

 

15 rokov na trhu

 

Rýchle doručenie tovaru

 

Vrátenie tovaru do 14 dní

Fisher Price Little People Veľké parkovacie mesto

Obsahuje Little people autíčka, ktoré sú navrhnute tak, aby boli ľahko uchopiteľné detskými ručičkami. 

Parkovacie mesto vysoké 61 cm stojí na dvoch veľkých koľajniciach, ktoré zároveň slúžia i ako výjazd z mesta. S novým Fisher Price Little people mestom sa môžu naraz hrať dve deti. Obsahuje 2 samostatné rampy. 

Mesto ponúka veľké množstvo zatáčok a tunelov. Obsahuje interaktívne prvky ako napríklad autoservis so zvedákom na autíčka vydávajúci zvuky pri zdvíhaní, čerpaciu stanicu, obchody a reštauráciu. V spodnej časti mesta je veľké parkovisko, svietiacie svetla a nesmieme zabudnúť na veľký výťah, ktorý autíčko vyvezie zase na začiatok mesta a hra môže začať znova. 

Veľké mesto najprv slúži ako zábavná opora dieťaťa pri prvom postavení sa (obsahuje veľké madlo pre chytenie a stabilitu) a následne po niekoľko rokoch ako hračka. Mesto je vhodné pre deti od 1 do 5 rokov.

Vyžaduje 3xAA batérie (nie je súčasťou balenia).

VÝROBCA: FISHER PRICE

Špecifické referencie