Kategórie

  • Novinka

Fisher Price Little People Hasičské auto so zvukmi

29,99 €

Hasičské auto Little Poeple od Fisher Price so zvukmi a svetlami. Malí záchranári si zamilujú preteky tak rýchlo, ako môžu, s hasičským vozom Little People® pomáhať ostatným! 

Množstvo
skladom

 

15 rokov na trhu

 

Rýchle doručenie tovaru

 

Vrátenie tovaru do 14 dní

Fisher Price Little People Hasičské auto so zvukmi

Hasič Eria a jeho partner Karson pretekajú v akcii v hasičskom vozidle, aby pomohli v ich komunite. Malí záchranári si zamilujú preteky tak rýchlo, ako môžu, s hasičským vozom Little People® pomáhať ostatným! "Spoločne môžeme uhasiť akýkoľvek oheň!" Zatlačením na sedadlo vodiča budete počuť realistické zvuky, frázy a zábavné piesne o tímovej práci a pomoci ostatným.

Ste pripravení zachraňovať cez deň? Otočením disku aktivujte núdzové svetlá a hadicu točíte. Zoberieš hadicu a ja chytís rebrík! Batoľatá si s týmto hasičským vozom Little People zamilujú vytvorenie najrôznejších záchranných misií.

Tam, kde prichádza vývoj do hry Imaginative Play: S ľahko pochopiteľnými figúrkami vozidiel a hasičov môžu batoľatá využiť svoje fantázie na vytváranie príbehov pri hraní. Zvedavosť a zázrak: Batoľatá objavia, ako aktivovať piesne, zvuky, svetlá a frázy stlačením sedadla vodiča alebo otočením disku!

Vzťahové zručnosti: Piesne a frázy zavádzajú batoľatá do dôležitosti pomoci ostatným a tímovej práce.

  • Frázy sú v anglickom jazyku
  • Vhodné pre deti od 1 -5 rokov3 položky

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujať aj