Peppa Pig hračky

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

O nás

Znížená cena! Peppa Pig rodinný dom so svetlom a zvukom Zobraziť väčšie

Peppa Pig rodinný dom so svetlom a zvukom

Nové

Úplne jedinečný domček prasiatka Peppy očarí všetkých fanúšikov tohto detského animovaného seriálu. Súprava obsahuje 3 figúrky, Peppu, George a Zoé, z ktorých všetky nájdu najlepšiu zábavu v dome.

Viac detailov

28.9

95,99 €

-12,00 €

107,99 €

Dostupnosť: 3 - 8 dní

Oznam

Od 14.-24.2020 čerpáme dovolenku. Prijaté objednávky v tomto období začneme vybavovať od 25.02.2020.

Vopred ďakujeme za Vaše pochopenie 

tím Bombahracky.sk

  Peppa Pig domček s figúrkou

  Peppa pig v domčeku so skvelým vybavením. Veľká hračka pre populárnu detskú sériu Peppa Pig pozostávajúca z obytnej budovy rodiny Peppa Pig. Trojposchodový domček s podkrovím si vaše dieťa hneď zamiluje as figúrkami Peppy, George a zebry Zoe zažije nové dobrodružstvá. Roztomilý domček s výškou 55 cm má vo svojich 7 detských izbách bohaté vybavenie a nechýba ani zvukové a svetelné efekty. V obývacej izbe rozsvietite svetlá stlačením rohožky a na záhrade vás čaká ďalšie prekvapenie. Stlačením kaluže spustíte známu pesničku z rozprávkového seriálu. Večer nezabudnite navštíviť podkrovia, kde na vás v noci čaká nádherné hviezdne nebo. S rodinným domom Peppa Pig vaše deti zažijú veľa zábavy.

  Deti teraz môžu mať obrovský rodinný dom Peppa, ktorý má štyri poschodia a obsahuje rôzne doplnky. Súprava obsahuje 3 figúrky, Peppu, George a Zoé, z ktorých všetky nájdu najlepšiu zábavu v dome. Na prízemí sa nachádza obývacia izba a kuchyňa s chladničkou, pohovkou a stolom. Na poschodí je kúpeľňa s vaňou, WC a spálňa s poschodovou posteľou a na treťom poschodí je spoločenská miestnosť a ďalšia spálňa, na 4. poschodí sa nachádza povala s teleskopom. Tento teleskop deti môžu použiť cez otvorené okno a pozorovať oblohu. Domček je vybavený rôznymi zvukovými a svetelnými efektmi, vďaka ktorým je hra zábavnejšia.

  Ideálne pre fanúšikov série, ktorí môžu znovu natáčať scény s postavami a domom alebo si vymyslia svoju vlastnú scénu.

  Rozmery balenia:
  58 × 19 × 40 cm

  Herný set je vhodný pre deti od 3 rokov

ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Košík 0 Product Produkty (prázdne)    

Žiadne produkty

Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Nové produkty

Najpredávanejšie produkty