Chicco hračky

Chicco Svet, kde skúsenosti a vzdelanosť znásobuje radosť zo zdravého vývoja pomocou zábavy a poznávania. Vysoko kvalitne hračky Chicco sa vyrábajú viac ako 50 rokov v spolupráci s pediatrami a expertmi na psychológiu a vzdelávanie bábätiek a batoliat, so zameraním na detské potreby v každej fázy ich vývoja. Hračky Chicco sú navrhnute tak, aby z...

Chicco Svet, kde skúsenosti a vzdelanosť znásobuje radosť zo zdravého vývoja pomocou zábavy a poznávania. Vysoko kvalitne hračky Chicco sa vyrábajú viac ako 50 rokov v spolupráci s pediatrami a expertmi na psychológiu a vzdelávanie bábätiek a batoliat, so zameraním na detské potreby v každej fázy ich vývoja. Hračky Chicco sú navrhnute tak, aby zaistili bezpečie deti a podporoval ich v zdravom rozvoji všetkých zmyslov, v ich intelektu v každom období života. Materiály, z ktorých sú hračky vyrobene, neobsahujú škodlivé látky. Výrobky Chicco, ktoré deti vkladajú do úst, čo sú hračky určené deťom od narodenia do 36 mesiacov, neobsahujú PVC ani ftaláty. Hračky Chicco sú navrhnute presne podľa vekovej stupnice a znalostí deti v rôznom vekovom rozsahu.

Viac

Chicco hračky 13 produkty

na stranu
  • 39,99 € 45,99 €

    Chodítko Activity je ideálnym pomocníkom dieťaťa na koordináciu pohybov, na stabilizáciu postoja a pohybových a uchopovacích schopností. Tato aktívna hračka je vlastne 2 v 1 - aktívne chodítko a hračka so zvukmi, vkladaním tvarov a ďalšími aktivitami pre deti od 9 mesiacov.

    39,99 € 45,99 €
    Znížená cena!
    skladom
Zobraziť 13 - 13 z 13 položiek
Košík 0 Product Produkty (prázdne)    

Žiadne produkty

Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Nové produkty

Najpredávanješie produkty