Hudobné nástroje a hračky

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

O nás

Zľavnené produkty

Elektronické piáno so stoličkou

Nové

S týmto stojacim klavírom od Bontempi a sprevádzajúcou stoličkou môžete dať skutočné koncerty. Prostredníctvom mikrofónu môžete spievať ako hviezda! 

Viac detailov

55,99 €

Dostupnosť: 3 - 7 dní

  Elektronické piáno so stoličkou

  Ak sa chceš stať veľkým hudobníkom, tak začni hrať na nejakom hudobnom nástroji. Pomocou tohto skvelého elektronického keyboardu môžeš prehrať  svoju obľúbenú pesničku alebo dokonca skladať aj nové melódie. Svoje skladby si môžeš nahrať a znovu prehrávať.

  Elektronické  piáno v čiernej alebo ružovej farbe pre deti s mikrofónom a stoličkou Vám pomôže objavovať zvuky, hudobné štýly a piesne.

  Piáno má 31 tlačidiel, svetelné efekty.
  Polyfónia: 4 poznámky, 4 zvuky, 4 rytmy, 22 Demo skladieb, 4 podložky na prehrávanie bubnov, nastaviteľný mikrofón, môžete nahrávať a prehrávať skladby, Stop, 3 úrovne učenia podľa svetla kľúčov, 3 nohy, kryt s podpornou vzperou, nastavenie hlasitosti a tempa, automatické vypnutie, pripojenie zásuvky k MP3 prehrávaču (kábel je súčasťou dodávky), zásuvka pre mikrofón, zásuvka pre adaptér (nie je súčasťou dodávky) : 4 batérie R6 / AA 1,5V (nie sú súčasťou dodávky)-

  Rozmery 55 x 55 x 35 cm

  Určené pre deti od 3 rokov

ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Košík 0 Product Produkty (prázdne)    

Žiadne produkty

Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Nové produkty

Najpredávanejšie produkty