Úvodná stránka

Úvodná stránka

Left Banner1

Adventný kalendár Paw Patrol 2022

39,99 €

Vianočný kalendár Paw Patrol pre chlapcov. Za každým z 24 dverí je postavička alebo vysokokvalitný doplnok, ktorý je možné kombinovať a vytvoriť tak kompletný herný svet Tlapková patrola.

Množstvo
skladom

Adventný kalendár Paw Patrol 2022

Vianočný kalendár v motíve Tlapkova patrola pre chlapcov. Skvelý darček, ktorý im pomôže v prekonávaní dlhých dní do Štedrého dňa. V kalendári na nich čaká 24 prekvapení. Každý deň otvoria jedno okienko a nájdu v ňom 1 z 24 darčekov. 

V tejto slávnostnej darčekovej sade môžu deti každý deň objaviť iný darček Tlapková patrola s tematikou sviatkov! S 24 darčekmi, ktoré môžete nájsť, vždy za každým dverami čaká nové prekvapenie. Deti objavia svoje obľúbené šteniatka, Chasea, Marshalla, Skye, Rubble, Everest, Rockyho a Zumu, oblečených na sviatky, dvoch medveďov, korytnačku, mačiatko, slimáka, zajačika a jeleňa, Chickalettu s klobúkom a šál, dva stany, chatku, dve borovice, ohnisko, lampáš a ďalšie!

Po rozbalení všetkých 24 darčekov môžu deti využiť svoju fantáziu na vytvorenie dobrodružného snehového dňa v zálive a poslať šteniatka a ich priateľov na vzrušujúce prázdninové misie! Oslávte sviatky s adventným kalendárom Paw Patrol! Pre ešte zábavnejšie a vzrušujúcejšie misie inšpirované seriálmi, prineste si domov akčné figúrky Big Truck Pups a ich tímové vozidlá a príslušenstvo na nekonečné hodiny akčných dobrodružstiev 

Určené pre deti od 3 rokov

22222 položky

Tabuľka dát

Téma
Paw Patrol

Mohlo by vás zaujať aj