Úvodná stránka

Úvodná stránka

Left Banner1

  • -10,00 €

Vodná dráha Aquaplay v kufríku a priehradou s vodnou pumpou

45,99 € Zľava 10,00 €
55,99 €

Zoznámte sa Aquaplay! Vodná dráha AquaPlay LockBox je úžasná vodná hračka, s ktorou sa vaše deti nielen fantasticky zabavia, ale aj sa naučia kopec nových vecí. 

Množstvo
skladom

Aquaplay Veľký prístav so žeriavom v kufríku

Vodná dráha AquaPlay je fantastická vodná hračka najvyššej švédskej kvality. Vodná dráha AquaPlay LockBox je úžasná vodná hračka, s ktorou sa vaše deti nielen fantasticky zabavia, ale aj sa naučia kopec nových vecí. Keď si dieťa vodnú dráhu poskladá, jednoducho do nej napustí vodu a veselá hra sa môže začať. Je vhodná pre všetky deti od 3 do 7 rokov. LockBox obsahuje niekoľko originálnych doplnkov na zábavné hry. Vodná hra AquaPlay je odrazom najvyššej švédskej kvality. Deti od 3 rokov sa s ňou zabavia, ale aj sa s ňou hravo učia o fyzikálnych princípoch vody. 

Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov a gumeného tesnenia, voda vo vnútri teda nepreteká vonku. Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, spúšťajú ju z priehrady na vodnú cestu, víria vodu pomocou vodného kolesa, vozia svoje obľúbené zvieratká a vodnou pumpou napúšťajú vodu do priehrady. Vodný kanál môžu dať starší súrodenci tým mladším a tak bude poskytovať roky a roky plné zábavy a smiechu.

AquaPlay vodný systém poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. Napustená voda sa dá vypustiť pomocou priečky a loďka sa môže z priehrady vybrať na dobrodružnú cestu dole šmykľavkou po vodnej dráhe. AquaPlay výrobky sa dajú kombinovať a spájať podľa vlastnej fantázie, deti si môžu vytvoriť jednu obrovskú vodnú dráhu s loďkami, autíčkami, člnmi, trajektmi či zvieratkami. Záleží len na vás, koľko cenovo výhodných doplnkov si k vodnej dráhe doplníte.

Aquaplay stimuluje aj detskú fantáziu a kreativitu. Deti sa učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. S vodnou hrou sa dá hrať kdekoľvek v byte alebo v záhrade, voda z nej nevyteká vďaka kvalitnému tesneniu. V každom vodnom sete sa nachádza aj pedagogická inštruktáž.

AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou. 

Obsahuje kontajnerový čln s nákladom, vozidlo a hernú figúrku Wilmu

Rozmery 85*65*22 cm

Určené pre deti od 3 rokov

4 položky

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii: