Left Banner

Left Banner1

  • -10,00 €
  • Novinka

Mustang Spirit Spirit - Lucky

39,99 € Zľava 10,00 €
49,99 €

Rozprávka rozpráva o ich úžasných dobrodružstvách, ktoré prežívajú spolu s ďalšími koňmi a milovníkmi koní. Ak vaše dieťa zaujme táto nádherná animácia a navyše kone patria medzi jej obľúbené zvieratká, hračka s bábikou a koníkom ju určite osloví.

Množstvo
skladom

Zažite atmosféru priateľstva, odvahy a dobrodružstva známeho z animovaného filmu „Mustang: Duch slobody“! V tomto sortimente Festivalových súprav s bábikou a figúrkou koníka si môžete vybrať medzi Lucky and the Ghost, Pru a Cute, ako aj Abigail a Bumerang. Bábiky (cca 17,5 cm) sú oblečené v krásnych šatočkách ako stvorených na festival a každá má kefu na vlasy a kvetinové ozdoby alebo čiapku.

Kone potešia krásnou dlhou hrivou a majú okolo 20 cm. Sada obsahuje aj doplnky ako kvetinová girlanda, sedlo a deka. Súčasťou koníka je aj držiak na bábiky. V závislosti od dostupnosti. Predáva sa samostatne. Farby a dekorácie sa môžu líšiť.

Set obsahuje:

bábika vo festivalovej kreácii inšpirovaná filmom - cca 17 cm, koník s kvetinovou girlandou a plastovou sponou - cca 20 cm.

4444444 položky

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii: