Úvodná stránka

Úvodná stránka

Left Banner1

Mattel Harry Potter figúrka Quidditch

38,99 €

Jedným zo sľubných a legendárnych študentov školy Roxfort je Harry Potter, kto svoj talent môže preukázať v neočakávaných situáciách.

Množstvo
Vypredané

Mattel Harry Potter figúrka Quidditch

Môžete sa dostať do čarovného sveta ak si prečítate knihy alebo ak pozriete filmy s Harry Potter, pretože môžete sledovať dobrodružné životy malých čarodejníkov. Jedným zo sľubných a legendárnych študentov školy Roxfort je Harry Potter, kto svoj talent môže preukázať v neočakávaných situáciách. Filmové scény Harry Potter a Tajomná komnata sa teraz môžete zahrať s vašou figúrkou, a to aj vo vašej izbe, s magickou palicou a samozrejme s typickými okrúhlymi okuliarmi. Bojujte s "viete s kým" v komore tajomstiev!

Opätovne vytvorte zápasy Quidditchu a pomôžte Harrymu získať víťazstvo pre Nebelvír! Hračka Harry Potter® Quidditch vyzerá rovnako ako jeho postava v kultovej filmovej sérii Harry Potter® a prichádza oblečená do pravého filmu Quidditch. Má na sebe červený a zlatý pruhovaný sveter a menšestrové nohavice so zlatom lemovanou šarlátovou červenou Nebelvírskou šatkou. Harry bábika prichádza s metlou, rovnako ako jeho postava - Nimbus 2000 - rovnako ako zlatá strela. Skutočné detaily filmu, ako napríklad jeho jazva a okuliare. Hračka Harry Potter® Quidditch má jedenásť "kĺbov" - na krku, ramenách, bokoch, kolenách, lakte a zápästiach - robiť ho pripravený na akčné hry a kúzelné pózy! Hračka Harry Potter® Quidditch je skvelý darček pre dospelých zberateľov a deti staršie ako 6 rokov.

- figúrka Harry Potter
- podľa filmu Harry Potter a tajomná komnata
- príslušenstvo: metla a zlatá strela
- výška 26 cm

Určené pre deti od 3 rokov

Tabuľka dát

Téma
Harry Potter

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii: