Úvodná stránka

Úvodná stránka

Left Banner

Left Banner1

Veľká miešačka pre domácich majstrov s príslušentsvom

74,99 €

Skvelá hra pre vášho chlapca miešačka na cement. Malý staviteľ bude veru potrebovať pri stavbe pieskového domu či hradu aj miešačku, ktorá bude skvelým pomocníkom pri ťažkých stavebných prácach.

Množstvo
skladom

Veľká miešačka pre domácich majstrov s príslušentsvom

Veľká miešačka nemeckej kvality. Hurá na pieskovisko!!! Aby ta, bola dobrá zábava, nesmú tam chýbať hračky na piesok. Funkčný miešací bubon s ručnou kľukou a otočným kolesom na vyklápanie, ťažné zariadenie - dá sa voziť za traktorom :-)
Kvalitné nezničiteľné vyhotovenie.

Malý staviteľ bude veru potrebovať pri stavbe pieskového domu či hradu aj miešačku, ktorá bude skvelým pomocníkom pri ťažkých stavebných prácach.

Pomocou obrovskej detskej miešačky jednoducho zmiešaš základnú zmes potrebnú na stavanie, alebo v nej pripravíš mokrý piesok potrebný k stavbe pieskového hradu. Miešačku na kolieskach si pristav na správne miesto a stavebné práce už aj môžu začať. Pomocou páky na miešanie sa dá miešačka do pohybu a koleso slúži na vyklápanie hotovej zmesi. Popis: - rozmery: 71 x 66 cm - páka na ručné miešanie - vyrobené z masívneho plastu

Sada obsahuje:
- Miešačku
- Lopatku
- Sitko
- Krhlu
- Špachľu
- Hobeľ
- vedro

Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolností proti poškodeniu.

Určene pre deti od 1 roka

55439 položky

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii: