Úvodná stránka

Úvodná stránka

Left Banner

Left Banner1

Schleich 42485 Stajňa pre kone s príslušenstvom

82,99 €

 So skvelou sadou Schleich „Farm World“ „Agility at the horse box“ môžu malí fanúšikovia koní robiť so svojimi koňmi množstvo cvičení.

Množstvo
skladom

Schleich 42485 Stajňa pre kone s príslušenstvom

Farebné konské stajne Schleich® ponúkajú mnoho skvelých hracích funkcií a deti sa s nimi budú hrať rady a dlho!

So 7 roztomilými zvieratami, 2 konskými boxmi, farmárom Paulom a farmárkou Laurou a množstvom doplnkov sa môžete skvele hrať na každodennú prácu v stajniach. Nové farebné konské stajne Schleich® ponúkajú mnoho skvelých hracích funkcií a deti sa s nimi budú hrať rady a dlho! Pretože so 7 roztomilými zvieratami, 2 konskými boxmi, farmárom Paulom a farmárkou Laurou a samozrejme s množstvom doplnkov sa môžu krásne hrať na každodennú prácu v stajniach. Zatiaľ čo farmárka pripravuje koňa na vychádzku, farmár Paul prepravuje pomocou kladkostroja nové kŕmenie do senníka. Pomocou dopravných valčekov je pre neho úplne jednoduché dopraviť balík sena k šmykľavke na kŕmenie, aby tadiaľto razantne zišiel do kolieska. Prostredníctvom ukazovateľa kŕmenia je možné postupne nastavovať, čo majú zvieratá dostať do jedla. Všimol si farmár tej roztomilej myšky, čo sedí v myšej diere? Konskú stajňu si deti pomocou nálepiek môžu ľubovoľne upraviť podľa svojho. Zábavný fakt Niekedy farmár použije aj hojdačku, aby dostal balík sena na pôdu.

Obsah 1× shirská kobyla, 1× shirský žrebec, 3× kačica, 1× mačiatko, 1× myš, 1× farmár, 1× farmárka, 1× sedlo, 1× konská stajňa, 1× šmýkačka na kŕmenie, 1× hojdačka, 1× žľab, 4× výbeh, 1× rebrík, 1× jablko (zelené), 1× mrkva, 1× balík sena, 1× kôpka trávy, 1× vidly, 1× kýblik, 2× krmítko, 1× hreblo, 1 × krabica na čistenie, nálepky, 1× ukazovateľ kŕmenia

Určené pre deti od 3- 8 rokov

3 položky

Tabuľka dát

Téma
Schleich figúrky

Mohlo by vás zaujať aj

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii: