Kategórie

  • Novinka

L.O.L. Surprise! O.M.G. - Sestrička Swag

59,99 €

L.O.L. Surprise! O.M.G. je bábika s prekvapením v bláznivom módnom štýle.  Objav jednu zo štyroch veľkých L.O.L. bábik. Dospelé sestričky milujú módu. 

Množstvo
Vypredané

 

15 rokov na trhu

 

Rýchle doručenie tovaru

 

Vrátenie tovaru do 14 dní

L.O.L. Surprise! O.M.G. - Sestrička Swag

L.O.L. Surprise! O.M.G. je bábika s prekvapením v bláznivom módnom štýle.  Objav jednu zo štyroch veľkých L.O.L. bábik. Dospelé sestričky milujú módu. Čaká ťa 20 prekvapení vrátane skvelého outfitu a doplnkov.

Táto nová módna bábika Swag, s úžasnými funkciami a krásnymi ozajstnými vlasmi môže skvele doplniť tvoju zbierku L.O.L. bábik. Swag je veľká sestra, ktorú si fanúšikovia obľúbeného L.O.L. hneď zamilujú. Šaty Swag má vo svojej divokej móde a báječné doplnky knim skvele ladia.  Balíček sa stáva opakovane použiteľnou súpravou pre šatne, aby Neonlicious vystavila svoje veci. Zahŕňa módnu bábiku, oblečenie, obuv, krabicu na obuv,náušnice, ramienka, kabelku, kefku na vlasy, odevy na tašky, stojan na bábiku, ktorý je možné použiť aj ako stoličku a sadu hračiek na opakované použitie v úplne novom zážitku z rozbalenia. Zozbierajte všetky 4 L.O.L. Surprise O.M.G módne bábiky. Rozmer balenia je 25,5 x 7,5 x 31 cm.

Obsah balenia:
20 prekvapení v každom balení, napr .: topánky, doplnky, outfit, stojan na bábiku a ďalšie.
1 L.O.L. Surprise bábika

Zozbieraj všetky 4 bábiky.

Určené pre deti od 3 rokov 

Špecifické referencie