Úvodná stránka

Úvodná stránka

Left Banner

Left Banner1

PAW PATROL - rytieri základné figúrky

7,99 €

Perfektný štartovací balík pre všetkých zberateľov PAW Patrol.

Množstvo
skladom

Spin Master 6 Paw Patrol - Labková patrola Rytieri základné figúrky vo veži

Vytvorte si svoje vlastné stredoveké dobrodružstvá s minifigúrkami PAW Patrol Rescue Knights! Každá zberateľská mini akčná figúrka šteniatka sa dodáva v kontajneri hradnej veže – je to prekvapenie, takže zisti, kto je vnútri! Otvorte padací most kontajnera a odhaľte svoje tajomné šteniatko v dynamickej akčnej póze! Keď objavíte svoju úžasnú novú figúrku, použite kontajner hradnej veže na odohranie všetkých svojich vzrušujúcich misií Rescue Knights alebo uložte svoju figúrku do opakovane použiteľného kontajnera, kým nebudete pripravení hrať znova. So siedmimi šteniatkami Záchranných rytierov, ktoré môžete zbierať, môžete získať Chase, Marshall, Skye, Rocky, Rubble, Zuma alebo Claw! Pridajte ich všetky do svojej zbierky (každá sa predáva samostatne)!

Hračky PAW Patrol Mini Figures pre chlapcov a dievčatá sú ideálnym darčekom pre deti. Prineste si domov mini stredovekú zábavu s minifigúrkami PAW Patrol Rescue Knights!

Zberateľské figúrky obľúbených hrdinov z filmu Tlapková patrola ( stredovekých postáv ) teraz v plastovej mini veži. Objav ktorá postavička sa skrýva v balení. Pozbieraj ich všetky a prehraj si obľúbené scény z rozprávky Paw Patrol. Upozornenie! Balené ako prekvapenie. Nie je možné vybrať konkrétny druh. Rozmer balenia: 7 x 10 x 7 cm. Cena sa vzťahuje na 1 ks figúrky.

Veková kategória: 3+

Určené pre: všetkých

Materiál: plast

778I988383360
5 položky

Tabuľka dát

Téma
Paw Patrol

Mohlo by vás zaujať aj

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii: