Peppa Pig hračky

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

O nás

Zľavnené produkty

Peppa Pig drevený domček s figúrkami so svetlom

Nové

Postav si svoj vysnívaný rozprávkový svet, v ktorom žije prasiatko Peppa so svojim bračekom a rodičmi a preži s nimi super dobrodružstvá. 

Viac detailov

28.9

159,99 €

Tento produkt už nie je dostupný

  Peppa Pig drevený domček s figúrkami

  Oživte pestrý svet Peppa Pig s našim dokonalým dreveným domčekom. Do domčeka sa vďaka jeho výške 75cm a šírke 57cm zmestí celá rodina. K dispozícií je 8 izieb, z ktorých každá disponuje unikátnymi a zábavnými vlastnosťami ako napríklad zariadenie a príslušenstvo. Obývačka má gauč a držiak na telefón, vďaka ktorému je možné vytvoriť efekt naozajstnej televíznej obrazovky. Kuchyňa má sporák so svetlom a zvukmi a k spálni prináleží balkón. V Peppovej izbe nájdeme poschodovú posteľ a hrajúce nočné svetlo, zatiaľ čo v podkroví je situovaný ďalekohľad. V mamičkinej kancelárií sa zasa môže hrať celý deň. V balení sú aj postavy Peppa a Georga. Ďalšie figúrky sa predávajú samostatne.
   Izby sú vybavené televízorom, vrátane pohovky, malými skrinkami, lampami, rúrou, kreslom a dokonca aj práčkou, ktoré poskytujú deťom veľa zábavy. Niektoré z nich sú vybavené svetelnými a zvukovými funkciami, ktoré majú realistický účinok, ako napríklad sporák, ktorý svieti červenou farbou alebo v spálňa, kde znie uspávajúca hudba. Celý dom je vyrobený z masívneho dreveného materiálu, takže domček je veľmi odolný, pričom jedna strana je úplne otvorená, aby domček bol úplne prehľadný.

  • Domček je 75 cm vysoký!
  • 8 Rôznych miestností, ktoré skúmajú každú s vlastnými zábavnými funkciami, nábytkom a príslušenstvom
  • Kuchyňa s rozžeraveným sporákom a zvukovými efektmi
  • Peppa miestnosť s hudobným svetlom
  • Viac ako 25 kusov
  • Vek 3+

  Hračka vyžaduje montáž. Jednotlivé prevedenia sa môžu líšiť.

  Určené pre deti od 3 rokov

ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Košík 0 Product Produkty (prázdne)    

Žiadne produkty

Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Nové produkty

Najpredávanejšie produkty