Kategórie

Hatchimals Adventný kalendár

33,99 €

Kalendár má 24 veľkých prekvapení pre milovníkov Hatchimals! 

Množstvo
Vypredané

 

15 rokov na trhu

 

Rýchle doručenie tovaru

 

Vrátenie tovaru do 14 dní

Hatchimals  Adventný kalendár 

Kalendár má 24 veľkých prekvapení pre milovníkov Hatchimals! S magickým kalendárom budete čakať na Vianoce. Kalendárik má 24 prekvapení skrytých za dverami adventu, ktoré čakajú na objavenie. Čaká na nich figúrka Hatchimals. Každý deň iné zvieratko. Otvor okienko a uvidíš aké prekvapko bude dnes. Liahnuce sa zvieratká Hatchimals sa stal fenoménom a pre malé zberateľov sú k dispozícii Tretia séria zberateľské kolekcie zvieratiek Hatchimals S3.

Čo je za 24 dverami? Netrpezliví fanúšikovia Hatchimals sa môžu tešiť na exkluzívne vianočné figúrky, samolepky, vianočné hniezda, remeselné materiály a oveľa viac. Čakanie na veľkú párty je zábava! A nakoniec, obal kalendára dokonca slúži ako zimné herné pozadie. 

Samostatná zberateľská zvieratka Hatchimals. Zahrej srdiečko a až zmení farbu, pomôž im sa vyliahnuť z vajíčok a zisti, aké zvieratko je vo vnútri! Vždy je to prekvapenie, ale podľa farby fliačikov na škrupine spoznáš, ku ktorej rodinke zvieratko vnútri patrí.

  • Obsah kalendára: 10 figúrok Hatchimals Colleggtibles, 21 príslušenstvo, 10 vyloupávacích tvarov, 4 x listy so samolepkami, 5 hniezd.

Vek: od 5 rokovŠpecifické referencie