Kategórie

  • Znížená cena

Baby Born Interaktívny chlapec s doplnkami

55,99 € Zľava 4,00 €
59,99 €

BABY born chlapček je taaak pekný! Hneď ako sa narodil, stal sa miláčikom všetkých okolo.

Množstvo
Vypredané

 

15 rokov na trhu

 

Rýchle doručenie tovaru

 

Vrátenie tovaru do 14 dní

Baby Born Interaktívny chlapec s doplnkami 43 cm

Túto bábiku s mäkkým telíčkom a ohybnými končatinami malé dievčatká ľahko oblečú aj popestujú. Vďaka jej deviatim realistickým funkciám sa z nich stanú dokonalé mamičky. Bábiku môžu nakŕmiť, prebaliť a vykúpať. Keď je smutná, rozplače sa, keď je unavená, stačí ju položiť na chrbát a zaspí. Hračka pritom nevyžaduje žiadne batérie. Vo výbave malé mamičky nájdu základné oblečenie aj potreby na kŕmenie a prebaľovanie. Hra na životné úlohy podporuje detskú predstavivosť, empatiu a zodpovednosť.

BABY born chlapček je taaak pekný! Hneď ako sa narodil, stal sa miláčikom všetkých okolo.

Má deväť funkcií, ku ktorým nie sú potrebné batérie a vďaka ktorým je hra na mamičku ešte viac zábavná a realistická. Vie piť vodu z fľaše a jesť jeho špeciálnu kašičku. A pretože čo sa dostane dovnútra, musí tiež von, vie čúrať a kakať.

BABY born má ohybné kĺby na rukách a na nohách a vie otáčať hlavou. Je úplný blázon do kúpanie. Čas od času roní ozajstné slzy, napríklad keď je po dlhom dni veľa unavený. Ale keď mu dáš cumlík, rýchlo zavrie oči a pokojne zaspí.

Súčasťou základného setu oblečenie je modré Bodýčko a čiapočka.

• Interaktívne BABY born ® chlapček

• Má 9 životných funkcií

• Rozmanitá "hra na" s bábikou BABY born ® povzbudzuje predstavivosť a bolo preukázané, že podporuje vývoj sociálnych zručností a hodnôt ako je zodpovednosť, komunikácia a empatia

• Funguje bez batérií

• Súčasťou balenia je mnoho doplnkov: Bodýčko, čiapočka, tanierik s lyžičkou, porcie kašičky, fľaštička, nočník, plienka, cumlík so sponkou, rodný list, náramok priateľstva pre bábiku aj malú mamičku

Veľkosť bábiky 43 cm.

Určené pre deti od 3 rokov

Špecifické referencie