Left Banner

Left Banner1

Barbie Salón pre zvieratká

59,99 €

Otvor tento pestrofarebný herný set a preskúmaj štyri rôzne miesta plná zábavy.

Množstvo
skladom

Barbie Salón pre zvieratká

Bábika Barbie miluje zvieratká. Akonáhle potrebuje akejkoľvek z nich starostlivosť, opatrovateľská stanica bábiky Barbie je tým správnym miestom.

Otvor tento pestrofarebný herný set a preskúmaj štyri rôzne miesta plná zábavy. Každé z nich v sebe skrýva skvelé doplnky. Každé miesto je navyše vyzdobené tak, aby vyzeralo ako zo skutočnej opatrovateľské stanice pre zvieratká. Dokonca tu na teba čakajú aj štyri zvieracie pacienti: šteniatko, mačička, mačiatko a škrečok (bábika sa predáva samostatne).

Priprav sa na svoje prvé pacientov, ktorí potrebujú tvoju starostlivosť! Akonáhle príde nový pacient, prihlás ho na recepcii, v ktorej nájdeš všetko, čo potrebuješ - od stolíka so stoličkou až po počítač. Ďalšou zastávkou je vyšetrovne, pohybuj tabuľkami hore a dole a prezri si röntgeny svojich štvornohých pacientov.

Vďaka salónu krásy sa skutočnou odnímateľnou vaničkou bude každé zvieratko odchádzať krásne čisté! Po kúpeli si navyše môže odpočinúť v odpočivárni alebo sa hrať na malom trávníčku.

Uži si ešte viac zábavy spolu s ďalšími doplnkami. Nájdeš medzi nimi napríklad pelech, misky a fľaštičky na kŕmenie, maškrty, hračky, ošetrovateľskej potreby alebo stetoskop. Akonáhle je čas ukončiť hru, upratovanie je jednoduchý. Stačí všetko jednoducho zložiť dovnútra. Vďaka ružovému madlu v tvare psíka môžeš naviac opatrovateľskou stanicu ľahko preniesť za zvieracím pacientom priamo k nemu domov!

Malé milovníčky zvieratiek môžu dať pri hre voľný priebeh svojej fantázii, pretože spolu s bábikou Barbie môžeš byť, kým chceš !!

Herný set Opatrovateľská stanica obsahuje štyri zvieratká a tematické doplnky.

  • Vek: 3+

2 položky

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii: