Kategórie

Barbie Salón pre zvieratká

59,99 €

Otvor tento pestrofarebný herný set a preskúmaj štyri rôzne miesta plná zábavy.

Množstvo
skladom

 

15 rokov na trhu

 

Rýchle doručenie tovaru

 

Vrátenie tovaru do 14 dní

Barbie Salón pre zvieratká

Bábika Barbie miluje zvieratká. Akonáhle potrebuje akejkoľvek z nich starostlivosť, opatrovateľská stanica bábiky Barbie je tým správnym miestom.

Otvor tento pestrofarebný herný set a preskúmaj štyri rôzne miesta plná zábavy. Každé z nich v sebe skrýva skvelé doplnky. Každé miesto je navyše vyzdobené tak, aby vyzeralo ako zo skutočnej opatrovateľské stanice pre zvieratká. Dokonca tu na teba čakajú aj štyri zvieracie pacienti: šteniatko, mačička, mačiatko a škrečok (bábika sa predáva samostatne).

Priprav sa na svoje prvé pacientov, ktorí potrebujú tvoju starostlivosť! Akonáhle príde nový pacient, prihlás ho na recepcii, v ktorej nájdeš všetko, čo potrebuješ - od stolíka so stoličkou až po počítač. Ďalšou zastávkou je vyšetrovne, pohybuj tabuľkami hore a dole a prezri si röntgeny svojich štvornohých pacientov.

Vďaka salónu krásy sa skutočnou odnímateľnou vaničkou bude každé zvieratko odchádzať krásne čisté! Po kúpeli si navyše môže odpočinúť v odpočivárni alebo sa hrať na malom trávníčku.

Uži si ešte viac zábavy spolu s ďalšími doplnkami. Nájdeš medzi nimi napríklad pelech, misky a fľaštičky na kŕmenie, maškrty, hračky, ošetrovateľskej potreby alebo stetoskop. Akonáhle je čas ukončiť hru, upratovanie je jednoduchý. Stačí všetko jednoducho zložiť dovnútra. Vďaka ružovému madlu v tvare psíka môžeš naviac opatrovateľskou stanicu ľahko preniesť za zvieracím pacientom priamo k nemu domov!

Malé milovníčky zvieratiek môžu dať pri hre voľný priebeh svojej fantázii, pretože spolu s bábikou Barbie môžeš byť, kým chceš !!

Herný set Opatrovateľská stanica obsahuje štyri zvieratká a tematické doplnky.

  • Vek: 3+

2 položky

Špecifické referencie