Hračky pre DIEVČATÁ

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

O nás

Kozmetický stolík Princezné

Nové

Vďaka kozmetickému stolíku pre deti s motívom Disney Princezné zažije vaše dieťa hodiny skrášľovaním sa a hrou na malú princeznú. 

Viac detailov

28.9

47,99 €

-12,00 €

59,99 €

Dostupnosť: 3-7 dní

Oznam

Od 14.-24.2020 čerpáme dovolenku. Prijaté objednávky v tomto období začneme vybavovať od 25.02.2020.

Vopred ďakujeme za Vaše pochopenie 

tím Bombahracky.sk

    Kozmetický stolík Princezné

    Perfektný kozmetický stolík pre malé parádnice so zrkadlom a stoličkou.  Vďaka kozmetickému stolíku pre deti s motívom Disney Princezné zažije vaše dieťa hodiny skrášľovaním sa a hrou na malú princeznú. 

    Smoby kozmetický stolík pre deti prichádza s obľúbeným motívom Disney Princezné, ktorý je určený pre všetky malé dievčatá od 3 rokov. Atraktívny ružovo-biely dizajn s nádhernými dekoráciami a rozprávkovo tvarovanými dielmi nadchnú každé dievčatko a nebude sa vedieť od kozmetického stolíka odtrhnúť. Detský kozmetický stolík je aj zároveň veľmi stabilný vďaka štyrom pevným nohám. Kozmetický stolík pre deti spolu s pohodlnou stoličkou vytvoria pre vašu dcérku naozajstný raj, ktorý určite využije na skrášlenie seba, i svojej mamičky.

    Výška stola je 90 cm a celkové rozmery stolíka sú 49*29*90 cm. Detský kozmetický stolík obsahuje aj sadu 10 doplnkov, vďaka ktorým zažije vaše dievčatko množstvo zábavy a strávi hodiny hraním sa na princeznú.

    Určené pre deti od 3 rokov

ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Košík 0 Product Produkty (prázdne)    

Žiadne produkty

Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Nové produkty

Najpredávanejšie produkty