Kategórie

Fisher Price Little People závodné mesto a garáž

54,99 €

Nové veľké závodné mesto od Fisher Price Little people. Obsahuje dve Little people autíčka, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli ľahko uchopiteľné detskými ručičkami. Závodisko je  vysoké 90 cm a stojí na dvoch veľkých koľajniciach, ktoré zároveň slúžia i ako výjazd z mesta .

Množstvo
skladom

 

15 rokov na trhu

 

Rýchle doručenie tovaru

 

Vrátenie tovaru do 14 dní

Fisher Price Little People závodné mesto a garáž

Nové veľké závodné mesto od Fisher Price Little people. Obsahuje dve Little people autíčka, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli ľahko uchopiteľné detskými ručičkami. Závodisko je  vysoké 90 cm a stojí na dvoch veľkých koľajniciach, ktoré zároveň slúžia i ako výjazd z mesta. S novým Fisher Price Little people mestom sa môžu naraz hrať dve deti. Obsahuje 2 samostatné rampy.Mesto ponúka veľké množstvo zatáčok a tunelov. Pre ešte viac kreatívneho hrania, mesto poskytuje realistický nákladný výťah, stopku, plynové čerpadlo a parkovacie hodiny. Umiestnenie áut na trati alebo žeriavu, otváranie a zatváranie brán na všetky zábavné spôsoby.

Pomocou rodičov môže byť závodisko zmenené do inej pozície.Takže dieťa môže vždy prísť s novým dobrodružstvom, či sa chce hrať v sede alebo v stoji. 

Určené pre deti od 18 mesiacov

3 položky

Špecifické referencie