Hračky pre NAJMENŠÍCH

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

O nás

Zľavnené produkty

Hudobné chodítko Mickey Mouse

Nové

Aktívne Chodítko Mickey Mouse určené pre deti od 9 mesiacov.Chodítko je ideálnym pomocníkom dieťaťa na koordináciu pohybov, na stabilizáciu postoja a pohybových a uchopovacích schopností. 

Viac detailov

28.9

49,99 €

Dostupnosť: 5 dní

    Hudobné chodítko Mickey Mouse

    Aktívne Chodítko Mickey Mouse určené pre deti od 9 mesiacov. Hodí sa teda pre dievčatko aj pre chlapčeka. Chodítko je ideálnym pomocníkom dieťaťa na koordináciu pohybov, na stabilizáciu postoja a pohybových a uchopovacích schopností. Tato aktívna hračka je vlastne 2 v 1 - aktívne chodítko a hračka so zvukmi a ďalšími aktivitami pre deti od 9 mesiacov.

    Je to farebná pomôcka pre deti s množstvom funkcií a so svetelnými a zvukovými efektmi, ktorá pomáhajú pri prvých krôčikoch. Vďaka širokému rozostúpeniu kolies je chodítko pre deti stabilné a poskytuje dostatočnú oporu. Rúčka chodítka je v ideálnej výške pre malé dieťa a aj keď sa neudrží rúčkami, vie sa pohodlne oprieť a nespadne.

    Detské chodítko slúži deťom aj ako didaktická hračka. Svieti a hrá pekné melódie. Na prednej strane sú rôzne číselné kartičky, hrkálky, loptičky či obrázky Mickeyho. Vďaka tomu sa dieťa učí rozoznávať farby a tvary. Súčasťou balenia sú aj batérie.

    Určené pre deti od 9 mesiacov

ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Košík 0 Product Produkty (prázdne)    

Žiadne produkty

Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Nové produkty

Najpredávanejšie produkty