Left Banner

Left Banner1

  • Novinka

Monchhichi Mončiči set s kočíkom 20 cm

38,99 €

Z vášho nového Mončičáka, tentokrát v roztomilom prevedení mamičky s malým Mončičiatkom,  sa stane ozajstný nerozlučný priateľ, ktorý perfektne doplní rodinku hračiek v detskej izbičke.

Množstvo
skladom

Mäkkučké plyšové telíčko príjemné na dotyk, roztomilé maľované očká a milý úsmev, to je láska na prvý pohľad. Roztomilé plyšové mončiči slúžia ako nadčasová a nestarnúca hračka pre malých i veľkých. Môže tiež byť ako ďalší originálny úlovok do zbierky, tentoraz v prevedení mamičky a bábätka v kočíku! Deti sa pri hre s mončičmi trénujú v jemnej motorike a rozvíjajú svoju fantáziu a predstavivosť pri spoločných imaginárnych hrách.

Mončičáci sú legendou medzi hračkami. Tešia sa popularite po celom svete a už  viac ako 40 rokov verne plnia prísľub nekonečnej zábavy. Patria medzi obľúbené retro hračky, vďaka ktorým si aj my dospelí zaspomíname na svoje detstvo.

Plyšoví priatelia z Japonska totiž nie sú milovaní len deťmi. Naši rodičia a starí rodičia sú stále vernými milovníkmi Mončičákov a hrdo sa pýšia svojou vlastnou zbierkou. Toto nadšenie často odovzdávajú aj svojim deťom a vnúčatkám.

Plyšový Mončičák je preto nadčasová a nestarnúca hračka pre malých aj veľkých.

Hračka je zároveň ideálnym darčekom pre všetkých zberateľov týchto roztomilých plyšových zvieratiek.

Rozmery balenia: 24,4 x 23,2 x 10,4cm

Určené pre deti od 2 rokov

4905I610254934
4 položky

Mohlo by vás zaujať aj

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii: