Kategórie

Drevený kočík Mademoiselle ružový - Janod

79,99 €

Drevený kvalitný kočiarik. Atraktívni design a retro štýl.

Množstvo
3-7 dní

 

15 rokov na trhu

 

Rýchle doručenie tovaru

 

Vrátenie tovaru do 14 dní

Drevený kočík Mademoiselle ružový - Janod

Detský drevený kočík pre bábiky Mademoiselle Janod je vhodný pre deti od 18 do 36 mesiacov. Ružový kočík poteší každé dievčatko, ktoré sa rado stará o svoju bábiku a vozí ju na prechádzky.

Dievčatká môžu v kočíku voziť svoje obľúbené bábiky alebo iné hračky, pretože je dostatočne hlboký. Detský kočík na hranie prichádza s perinkou, aby sa malé kamarátky dievčat cítili pohodlne.

- Drevený kočík je vhodný pre bábiku s výškou do 36 cm
- Rozmery 48x32x47 cm, jeho výška je 47 cm
- Vhodný pre bábiku do 36 cm
- Kočík má tiché gumové kolesá

Pre optimálnu bezpečnosť je kočík Mademoiselle vybavený odnímateľným systémom proti špičkám, ktorý môžete odstrániť, akonáhle sa Vaše dieťa cíti lepšie pri chôdzi. 

Tento veľmi štýlový doplnok pre dievčatá poslúži aj ako opora pri prvých krôčikoch vašich ratolestí. Je to zároveň detské chodítko. Prostredníctvom dreveného kočíka sa deti približujú svetu dospelých, keď v ňom prevážajú svoje bábiky ako deti, tiež si rozvíjajú jemnú motoriku a pohybové schopnosti. Drevený kočík pre deti je nadčasová hračka, je to skvelý doplnok do dievčenskej izby. Tiež sa s ním malá princezná môže vydať na prechádzku po okolí. Francúzsky dizajn kočíka očarí každé dievčatko. Kočík z dreva je vyrobený z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Vďaka ideálnej výške 47 cm môže vaše dievčatko voziť bábiku v kočíku, brať ju všade so sebou a cítiť sa tak ako naozajstná mamička. 

Určené pre deti od 18 do 36 mesiacov

Špecifické referencie