Kategórie

  • Novinka

L.O.L. Surprise! O.M.G. - Bábika Neonlicious

55,99 €

L.O.L. Surprise! O.M.G. je bábika s prekvapením v bláznivom módnom štýle.  Objav jednu zo štyroch veľkých L.O.L. bábik. Dospelé sestričky milujú módu. 

Množstvo
3-7 dní

 

15 rokov na trhu

 

Rýchle doručenie tovaru

 

Vrátenie tovaru do 14 dní

L.O.L. Surprise! O.M.G. - Bábika Neonlicious

L.O.L. Surprise! O.M.G. je bábika s prekvapením v bláznivom módnom štýle.  Objav jednu zo štyroch veľkých L.O.L. bábik. Dospelé sestričky milujú módu. Čaká ťa 20 prekvapení vrátane skvelého outfitu a doplnkov.

Diva je veľká sestra, ktorú si fanúšikovia obľúbeného L.O.L. hneď zamilujú. Šaty Diva má vo svojej divokej móde a báječné doplnky knim skvele ladia.  Balíček sa stáva opakovane použiteľnou súpravou pre šatne, aby Neonlicious vystavila svoje veci. Zahŕňa módnu bábiku, oblečenie, obuv, krabicu na obuv,náušnice, ramienka, kabelku, kefku na vlasy, odevy na tašky, stojan na bábiku, ktorý je možné použiť aj ako stoličku a sadu hračiek na opakované použitie v úplne novom zážitku z rozbalenia.

  • 20 prekvapení s LOL Surprise! Módna bábika OMG, Neonlicious, s úžasnými funkciami a krásnymi vlasmi.
  • Neonlicious je veľká sestra
  • Šaty Neonlicious v divokej móde a báječné doplnky
  • Balíček sa stáva opakovane použiteľnou súpravou pre šatne, aby Neonlicious vystavila jej veci.
  • Zhromaždite všetky 4 prekvapenia LOL! Módne bábiky OMG.


Obsah balenia:
20 prekvapení v každom balení, napr .: Zahŕňa módnu bábiku, módu, topánky, krabicu od topánok, doplnky, krabicu na klobúky, kabelku, kefu na vlasy, odevné tašky, stojan na bábiky a sadu hračiek na opakované použitie v úplne novom zážitku z rozbalenia.


1 L.O.L. Surprise bábika

Zozbieraj všetky 4 bábiky.

Určené pre deti od 3 rokov 

Špecifické referencie