Left Banner

Left Banner1

Baby Born – Dievčatko s čarovným cumlíkom

59,99 €

Zahraj sa na mamičku a zaži veľa zábavy s týmto roztomilým dievčatkom s cumlíkom.

Množstvo
3-5 dní

Baby Born bábika 43 cm

BABY born dievčatko nedokáže pochopiť, prečo už musí ísť do postieľky. Vonku je ešte predsa svetlo. Mamička a otecko ale majú skvelý trik: stačí v ústočkách otočiť cumlíkom a BABY born sa zatvoria oči. Kiež by to bolo také jednoduché s každým bábätkom ...

Otočenie cumlíka bábike otvára a zatvára oči, nech je telo bábiky v akejkoľvek polohe. Oči bábiky sú zároveň aj žmurkajúce. Keď sa bábika položí na chrbát a nemá v ústočkách cumlík, automaticky sa jej oči zatvoria.

BABY born zo všetkého najradšej spí, je a kúpe sa. Veľmi rada pije vodu zo svojej fľaštičky. Potom sa vyciká do plienky alebo do nočníka a roní naozajstné bábikovské slzy. Rovnako ako môže BABY born piť vodu, môže jesť aj kašu. Vie dokonca aj kakať. Ruky, nohy a hlava bábiky sú ľahko pohyblivé, takže prezliekanie oblečenia je hračka a skvelá zábava. Telíčko bábiky z materiálu "Soft Touch" je krásne mäkké a príjemné.

Súčasťou balenia je 10 doplnkov, ktoré podporujú funkcie bábiky, ružové body a čiapočka.

• BABY born s kúzelným cumlíkom.

• S 10 realistickými funkciami pre veľa zábavy.

• Rôzne hry s bábikou BABY born povzbudzujú predstavivosť a bolo preukázané, že podporujú rozvoj spoločenských zručností a hodnôt, ako je zodpovednosť, komunikácia a empatia.

• Funkcia čarovného cumlíka (otváranie a zatváranie očí) funguje iba s bábikami "BABY born s kúzelným cumlíkom".

• Čarovný cumlík možno použiť aj ako bežný cumlík pre všetky bábiky BABY born veľkosti 43 cm.

• Funguje bez batérií.

Bábika BABY born s kúzelným cumlíkom, dievčatko, 43 cm, má na sebe body a čiapočku. Súčasťou balenia je nočník, plienka, tanier s lyžičkou, porcia kašičky, fľaštička, čarovný cumlík, rodný list pre bábiku a náramky priateľstva pre bábiku a jej malú mamičku.

40m011i678279r56

Mohlo by vás zaujať aj

7 ďalších produktov v rovnakej kategórii: