Úvodná stránka

Úvodná stránka

Left Banner

Left Banner1

  • -20,00 €

BABY born Kombinovaný kočík

89,99 € Zľava 20,00 €
109,99 €

Krásny kočiarik na nerozoznanie od ozajstného pre Baby Born bábiku.

Množstvo
skladom

Mamička a otecko chodia veľmi radi na dlhé prechádzky s BABY born v pohodlnom kočíku. Je jasné, že nie všetci rodičia bábik sú rovnako vysokí. Našťastie má kočík výškovo nastaviteľné madlo, ktoré môže byť upravené do výšky od 46 do 77 cm. Aby BABY born mohla na cestách všetko sledovať, je v kočíku umiestnená vzpriamene. Polohovateľná je aj opierka chrbta a nôh.

Aby mohla BABY born pozorne sledovať všetko, čo sa deje okolo, sedí v kočíku pekne vystretá. Zadná a nožná časť kočíka sú nastaviteľné. Keď sa bábätko rozhodne trochu sa prespať, môže sa opierka sklopiť a strieška nastaviť tak, aby BABY born mohla odpočívať. Skvelé odpruženie kočíka zaistí, že sa BABY born nezobudí ani pri jazde na hrboľatom chodníku. Ak sa stane, že BABY born pri návrate domov ešte drieme, stačí len vybrať vnútornú časť a použiť ju samostatne ako prenosnú postieľku. Kočík je možné zložiť, aby sa v izbičke ušetrilo miesto.

Všetko, čo je potrebné na dlhú prechádzku, sa zmestí do farebnej prebaľovacej tašky. A na všetko, čo sa nazbiera alebo nakúpi po ceste, sa nájde miesto v úložnom priestore pod kočíkom.

• Originálny doplnok pre bábiky BABY born.

• Pre nápaditú, rozmanitú a dlhotrvajúci hru plnú zábavy.

• Držadlo sa dá výškovo nastaviť: 46-77 cm.

BABY born Kombinovaný kočík s prebaľovacou taškou.


Určené pre deti od 3 rokov

400S1167828649
2147483647 položky

Mohlo by vás zaujať aj

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii: