Kategórie

  • -6,00 €

Fisher price lehátko 3v1 ružové

73,99 € Zľava 6,00 €
79,99 €

Hojdacie kresielko - lehátko – hojdačka z novej kolekcie od Fisher Price.  Fisher price sedátko 3 v 1 - Rastie s vaším bábätkom. Používa sa ako ležadlo pre najmenšie bábätká, sedátko a hojdacie kresielko pre deti do 18 kg.

Množstvo
Dodanie 4-8 dní

 

15 rokov na trhu

 

Rýchle doručenie tovaru

 

Vrátenie tovaru do 14 dní

Fisher price lehátko 3v1 ružové

Hojdacie kresielko - lehátko – hojdačka z novej kolekcie  od Fisher Price. Tri rôzne pozície umožňujú prispôsobovať lehátko vývoju dieťatka v prvom roku života..  Používa sa ako ležadlo pre najmenšie bábätká, sedátko a hojdacie kresielko pre deti do 18 kg.

Prekrásne sedadlo, na ktorom si Vaše bábätko bude môcť hrať, a nielen to - tiež skvele poslúži pri jeho kŕmení. Dokonca s ním aj "porastie". Vďaka špeciálnej podnožke môžete výrobok z detského lehátka transformovať na hojdacia stoličku pre batoľa s hmotnosťou až 18 kilogramov. Keď už si bábätko nechce hrať alebo je čas na spanie, jednoducho vytiahnite hrazdičku s hračkami, zapnite upokojujúce vibrácie a nechajte dieťatko správať. Výrobok ponúka pestrofarebné hračky v tvare motýlika a tigra, ktoré je možné odňať a využiť napríklad v zabavenie dieťaťa v kočíku. Celá hrazda s hračkami je odnímateľná, rodičia tak získajú lepší prístup k dieťaťu.

- veľmi praktické lehátko a sedátko v jednom s vibračným systémom, ktorý pomáha upokojiť každé malé dieťatko

- ležadlo pre novorodeniatko ľahko upravíte do vzpriamenejší polohy a premeníte ho tak v hojdacej sedátko (kresielko) pre batoľa
- dieťatku ponúka maximálnu mieru pohodlia
- hojdania možno zamedziť vysunutím nožného stojančeku - využijete ho tak napríklad pri kŕmení alebo spánku
- sedátko má trojbodový bezpečnostný pás
- poťah je odnímateľný a možno ho prať v práčke

- vyžaduje dve batérie typu C (LR14), 1,5V (nie sú súčasťou balenia)

- maximálna nosnosť v pozícii "ležadlo" je 9 kg

- maximálna nosnosť v pozícii "sedátko" je 18 kg

Vhodné pre deti od narodenia

 

Špecifické referencie