Kategórie

  • Znížená cena

Mega Bloks Aktívny hrací stolík ružový 3 v 1

46,99 € Zľava 9,00 €
55,99 €

S týmto skladacím stolom zažije Vaše dieťa množstvo zábavy. Skladací hrací stôl s kockami pre najmenšie deti. Set obsahuje hrací stôl, ktorý ľahko zložíte a môžete prenášať, hracia doska stolu slúži ako podložka pre stavenie.

Množstvo
3 - 7 dní

 

15 rokov na trhu

 

Rýchle doručenie tovaru

 

Vrátenie tovaru do 14 dní

Mega Bloks Aktívny hrací stolík ružový 3 v 1

Skladací hrací stôl s kockami pre najmenšie deti. Set obsahuje hrací stôl, ktorý ľahko zložíte a môžete prenášať, hracia doska stolu slúži ako podložka pre stavenie, kocky po zábave môžete v stolíku uschovávať. V balení nájdete okrem klasických kociek aj postavičku a jednorožca. Kocky MEGA Bloks Maxi sú špeciálne tvarované pre najmenšie deti. Na stavebnici Megabloks je skvelé to, že se dajú stavebnice navzájom kombinovať.

Z kombinácie farieb ružovej a fialovej sa zrodil hrací stolík Mega Bloks, ktorý poskytuje malým fantastické herné zážitky. Prenosný stolík umožní, aby detičky v strede zábavných momentov rozvíjali svoju ručnú šikovnosť a koncentračné zručnosti. V sete sa nachádza 30 kusov kociek, pomocou ktorých sa vaša dcérka naučí rozlišovať formy a to, že ako z nich môže postaviť rôzne útvary. Naučí sa farby a čísla. Keď ste skončili s hrou, jednoducho zložte stolík, ktorý môžete kdekoľvek zobrať so sebou, pretože sa zmestí aj na veľmi malom mieste.

Výrobok podporuje poznávanie farieb, tvarov, rozvíja predstavivosť, jemnú motoriku a kreativitu detí. Vhodné i pre materské škôlky.

Vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

Vek: 12m+
Počet dielikov: 30 

Kocky MEGA Bloks Maxi sú špeciálne tvarované pre najmenšie deti. Môžete si u nás dokúpiť rôzne sady kociek Maxi Mega Bloks a tým rozšíriť rôzne zostavy..

Špecifické referencie