Úvodná stránka

Úvodná stránka

Left Banner

Left Banner1

  • -10,00 €

L.O.L. Surprise! O.M.G. séria 2 - DOWNTOWN Bábika BB

29,99 € Zľava 10,00 €
39,99 €

Štýl a móda - to je vaša obľúbená zábava! Pre všetkých fanúšikov Lol Surprise! Teraz prichádza mimoriadne štýlová bábika LOL Surprise OMG. Jej jedinečný a ležérne módny vzhľad priťahuje pozornosť všetkých. 

Množstvo
skladom

L.O.L. Surprise! O.M.G. je bábika s prekvapením v bláznivom módnom štýle. Objav jednu z troch veľkých L.O.L. bábik. Dospelé sestričky milujú módu. Čaká ťa 20 prekvapení vrátane skvelého outfitu a doplnkov.

Najočakávanejšia novinka roku 2021! 27 cm veľká OMG Módna bábika s množstvom doplnkov a skvelými vlasmi pre styling.
Obal sa stáva šatníkovou skriňou a skvelou súpravou na hranie. Vzrušujúce rozbalenie s 20 prekvapeniami, ako je oblečenie, vhodné príslušenstvo a ďalšie. Super mobilná bábika: ľahko sa oblieka a vyzlieka, ako o pohybuje vďaka 9 bodom pohybu. Na hranie a zbieranie - vďaka zahrnutému stojanu pre bábiky, OMG bábika sa dá dokonale nastaviť a nasadiť na scénu.

Štýl a móda - to je vaša obľúbená zábava! Pre všetkých fanúšikov super Die LOL prekvapenia! Teraz prichádza  mimoriadne štýlová bábika LOL Surprise OMG. Jej jedinečný a ležérne módny vzhľad priťahuje pozornosť všetkých. S rozsiahlou súpravou má OMG očarujúce a jedinečné odevné predmety vyrobené z textilu, ktoré je možné perfektne nastajlovať. Fashionista samozrejme k svojim outfitom potrebuje aj vhodný účes a má so sebou veľa doplnkov a 20 prekvapení.

Obsah balenia:
20 prekvapení v každom balení, napr .:  topánky, doplnky, outfit, stojan na bábiku a ďalšie

Balenie je možné použiť ako šatník.

Veľkosť bábiky cca 24 cm.

1 L.O.L. Surprise bábika

Zozbieraj všetky Lol bábiky.

Určené pre deti od 6 rokov

 
2147483646 položky

Mohlo by vás zaujať aj

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii: